Практика введення свідомості і тіла у Життя Вічне

Зараз ми УСІ маємо змінити і уже змінюємо колективну свідомість. А точніше: змінюємо колективну несвідомість на таку свідомість, що відповідає запитам творення нового людства  Нової Землі. Зараз ми прибираємо, витираємо, видаляємо, наче віджилі комп’ютерні програми, старі деструктивні програми матриці: програми брехні, ненажерливості, агресії, розбрату, убивства. Але фактично ми знищуємо одну велику програму смерті.

Те, що ви прочитаєте нижче, задумувалося як звернення до всіх новомислячих. А те, що ви або є, або готові стати такими, свідчить той факт, що ви читаєте зараз оці рядки.

Нове Знання стукається у двері вашої свідомості. Як реагує тіло?

А читаючи – водночас прислухайтеся: які відчуття викличе в тілі сказане. Чому саме в тілі? Бо тіло ніколи не бреше. І якщо ви уважні до свого тіла і вмієте з ним спілкуватися, то помітили, певно, як саме тіло ваше реагує на неправду, на агресію або на радість чи добру звістку. Тож якщо ваше тіло знітиться й запротестує – бо може бути й така реакція,  - значить, в ньому ще багато активно діючих деструктивних програм, які вас блокують і від яких доведеться позбавлятися. Це треба просто спокійно визнати як факт – без осуду себе чи негативних емоцій на будь-чию, в тому числі й автора допису, адресу. Але якщо тіло радісно відгукнеться, затріпоче й заспіває усіма своїми клітинами… як ранок, який нарешті дочекався сонячного світанку, - значить це ваше, ВАШЕ Знання. І воно, нарешті, стукається у двері вашої свідомості.

Ви - авангард Нової Свідомості. Або можете ним стати

Час поодиноких вісників минув. Але час авангарду, носіїв нової свідомості – тих, хто відкритий і уже сприймає енергії нашого завтра, енергії Божественної Землі, енергії Духовної України; тих, хто готовий служити і служить усім радісно, як Сонце, котре ллє своє світло на всіх без винятку, - цей час є сьогодні і завжди. І таких людей стає все більше. Фактично, вони – рятівники, більше того - спасителі. Тому що своєю свідомістю і практичними діями не дають стягнути Землю в трясовину хаосу, мороку, ненависті. І засівають колективну свідомість мислеформами Нового світу – Нової Землі. А самі вони, по суті, уже давно живуть там. І ця краса нових стосунків, коли всі живуть за божественною нормою Планети Людей, де твориться спільне благо для всіх, де люди допомагають і служать одне одному і всьому живому на планеті, - це дає їм наснагу виконувати цю Роботу для Землі. Серед нас є ще багато непробуджених спасителів. Але як тільки вони відчувають імпульс «час настав» - то швидко згадують себе і включаються в Роботу. Тому будьте уважні і слухайте підказки свого тіла.

Програму "Смерть" видаляємо, програму "Життя Вічне" встановлюємо. Зроблено!

Зараз ми УСІ маємо змінити і уже змінюємо колективну свідомість. А точніше: змінюємо колективну несвідомість на таку свідомість, що відповідає запитам творення Нового людства  Нової Землі. Зараз ми прибираємо, витираємо, видаляємо, наче віджилі комп’ютерні програми, старі деструктивні програми матриці: програми ненажерливості, агресії, розбрату, убивства. Але фактично ми знищуємо одну велику програму смерті. І ми маємо видалити корінь цієї смертоносної програми – невігластво і брехню в загальнолюдському масштабі. Бо і невігластво і брехня – це те, що вбиває не в переносному сенсі. І починати, друзі, кожному, як завжди, доведеться з себе. Бо іншого шляху просто нема.

Практичні дії Нової Свідомості. Перший  крок

І першим практичним кроком для реальної зміни своєї свідомості - це на клітинному рівні вписати, увібрати, всотати в себе основну думку-сферу Нової Свідомості:

  • "У всіх ситуаціях дію як Творець, дію у Свідомості Творця, дію творчо на користь одночасно для всіх".

І з моменту закріплення цієї думки-сфери  як платформи ми тепер, наче камертоном, перевіряємо на істинність внутрішню та зовнішню основи усіх рухів свого єства: дії сутності та особистості. Мислити і діяти в якості Творця поступово стане нормою нашого життя – Божественною Нормою. І ми зараз не будемо вважати такі заяви пафосними чи голосними, тому що в них насправді немає ні того ні другого: в них є тільки устремління до буття в новій свідомості, яке закладає основу для Життя Вічного. Життя Вічного в буквальному, практично буденному, а не  біблійному сенсі, - це Життя Вічне в своєму фізичному тілі, яке є найвищим даром Творця людині. Про це буде далі.

Як діє Творець? Як діємо ми, набуваючи Свідомості Творця?

Що робить Творець постійно, весь час, щомиті? Він постійно, кожну мить підтримує і відтворює наш світ. Ми зараз озираємося навколо себе, і нам здається цей світ константою. Однак він кожної миті заново відтворюється Творцем. А тепер уявіть, ЯКУ Любов при цьому відчуває Творець до свого творення – до цього світу і до нас з вами, до кожного без винятку? Відчуйте це по-справжньому, тілом, от просто тепер. Роззирніться навколо себе і побачте, як ніби з височенної гори ллється просто на вас потік Любові Творця. Відчуйте цей потік. Увійдіть у нього.

  • А тепер знайте: у кожного з нас в Потоку Любові Творця є свій власний Коридор Спасіння, де ми маємо ВСІ ЗНАННЯ ТВОРЦЯ про Спасіння і Життя Вічне.

І це дійсно так є. Людина має у своїх клітинах знання Життя Вічного. І  в цьому як раз і є основа «образу та подоби». Це Знання цілеспрямовано забивалося в людській клітині деструктивними програмами матриці, програмами антижиття, програмами брехні-смерті. Фактично у людини забрали її головне право і найвищий дар Творця – ЖИТИ ВІЧНО у своєму тілі. А жити вічно -  це не нонсенс і не фантазія - це істина Вищого Задуму.  І зараз ми засвідчуємо: настав час повернення Справедливості. Давайте зрозуміємо просту основоположну річ: нашому тілу більше не треба хворіти й умирати. Ми – ВІЧНІ. І наше тіло знає про це. Розум інтелектуальний можна обдурити, але розум клітин тіла - ні, бо саме в них закодоване Божественне Знання. І тепер у нас попереду велика, красива і творча Робота: навчити своє тіло свідомо бути вічним. Не хвилюйтеся: тіло згадає і Робота не забариться, якщо в колективній свідомості вкоріниться і проросте думка Божественної Норми для тіла жити вічно. Вібрації думки мають хвильову природу, і Матерія їх охоче підхопить і визнає «своїми».

Ідея Життя Вічного і її практичне втілення. Різниця є

Безумовно, це не означає: що от зараз почув ідею Життя Вічного – і все вже сталося. Сама по собі ідея може бути прекрасною, але так і залишитися ідеєю. Як от, наприклад, ідея Любові: промовляють це слово на безліч ладів, закликають любити, говорять про любов – але чи багато хто знає по-справжньому, що то є – ЛЮБИТИ - у сенсі нетривіальному? Отже, ідея – то лише насіння. І без практичних вольових цілеспрямованих дій кожного дня вона так і залишиться на рівні гарних слів, запальних гасел, якими сьогодні і так хоч греблю гати.

Ідея має увійти у свідомість, просякнути її собою і стати особистим надбанням – власним Знанням. Це Знання має стати вашим звичним і природним. Як от сьогодні, до прикладу, ви упевнені, що підете в небуття, відживши свої, у кращому випадку, років 80. Саме так запевніть себе у тому, що ВМИРАТИ ВАМ БІЛЬШЕ НЕ ПОТРІБНО. Ви можете залишатися молодим як завгодно довго – ЗАВЖДИ.  Тільки не в цьому присмерковому стані свідомості сьогоднішньої смертної людини, а у впевненому стані Свідомості Творця. Різниця є. Цьому треба свідомо навчатися – але ж це прекрасне творче і життєдайне навчання! Це практична робота для вас як Творця. І ще - це Радість і тріумф Життя.

Життя Вічне можливе лише за умови зміни свідомості. Готові жити у Свідомості Творця? Дерзаємо!

А тепер прислухайтеся, вчуваючись у своє тіло. Якщо зараз, читаючи оці рядки, ви відчуваєте свідоме чи підсвідоме роздратування або внутрішній протест – це означає, що стара програма смерті (матриця) ще сильно володіє вами. Але ж думка про вашу вічність все одно уже проникла у вашу свідомість! Підтримайте її. Укоріньте. Проростіть. Поливайте її вашою щоденною, щогодинною, щосекундною увагою – адже воно того варте. Зробіть свідомий вибір на користь життя свого тіла, яке не має кінця. А таке життя – Життя Вічне – можливе лише за умови Нової Свідомості.  Сьогоднішня стара колективна свідомість – згубна і руйнівна для тіла: з нею можна лише сяк-так існувати, змагаючись з хворобами, підступаючою старістю і неминуче чекаючи фіналу смерті.

Тому, друзі, хто сміливий, люблячий і дерзновенний, давайте розсунемо кордони свого сьогоднішнього сприйняття буття, піднімемо свої горизонти якнайвище, давайте впустимо Нове Життя на Нову Землю – нашу Землю, Планету Людей! Давайте станемо у перші лави творців нової колективної свідомості. Бо ж саме від неї залежить, яка реальність нас оточуватиме завтра за нашими вікнами і за якою нормою - Вічного Життя чи смертного тіла - розгортатиметься ця реальність у майбутнє.

Усім своїм єством давайте приймемо у себе, спершу на рівні думки,  найвеличніший Дар Творця людині – Життя Вічне для свого тіла. І це не лозунг – а правда життя. Правда Життя Нової Землі.

А тепер до практики. Бо, за свідченням мудрих, краплина практики вартує океану теорій. Отож.

Практичні дії кожного дня. З ними прокидаємося, діємо упродовж дня, з ними йдемо до сну.

Перше: "Дію творчо на користь одночасно для всіх". Цієї "мантрою" треба просякнути кожну клітину, щоб вона вже просто стала основою вашого буття апріорі.

Друге: "Дію завжди на Платформі Любові".

Третє: "Дію в Потоку Всіх Знань Творця: про реалізацію Життя Вічного для всіх; про Спасіння для  всіх; про Всебічний Гармонійний Розвиток всіх".

Це початкове введення у Свідомість Творця. Бо, перш за все, ми маємо мислити як Творець, мати мотивацію Творця  і діяти як Творець.

І якщо ці речі стануть ведучою домінантою вашого життя, ви щодня будете з радістю пересвідчуватися, як воно дедалі більше якісно змінюється. Поняття «вічність», "Життя Вічне", "вічне тіло" вввійдуть у ваше життя, з абстрактних перетворюючись на практичні  інструменти зміни вашого світогляду, а відтак  - вас самих і світу людей  навколо вас. Ваша свідомість наповнюється Радістю, бо з неї вилучено страх смерті. 

Ми стаємо програмістами власної реальної Вічності.

Передчуваю запитання і відповідаю. Так: масово такого ніхто і ніколи ще не робив. Хоча в  світі уже є люди, хто мислить і живе як ті,  хто не старіє тілом і має Життя Вічне. Я таких знаю:) Зерно вже засіяне і проростає в колективній свідомості. Коли колективна свідомість набере критичну масу людей вічних, станеться квантовой стрибок - у сферу Нової Землі. Чому саме у сферу? Бо Творець мислить сферично. Сфера є найгармонійніша форма світу. Ми також будемо формувати свої думки сферично, щоб наблизитися до гармонії Свідомості Творця. І все це - можливо, і все це - уже стається у нашому світі.

Адже завжди так: те, що вчора вважалося фантастикою, сьогодні стає нормою життя.

Згадаймо: кілька десятиліть тому ми не дуже знали, як вправлятися з комп'ютером, а сьогодні це один з основних оперативних інструментів нашої щоденної діяльності. Знання поширюється із швидкістю Світла. Зараз взагалі все, і думка і дія, розгортається блискавично швидко. 

І ми уже увійшли у Потік Знань Творця.

І це – лише початок. Все по-справжньому значне, дерзновенне і небачене, тільки починається:)

Гравець: 
Наталка Артанія...
 
Форум Підтримати сайт Довідка