Телеправління

Часом мене запитують: «А в чому шкода від телебачення?». Відповідаю:...

«Підключаючись до телебачення, Ти ризикуєш потрапити в залежність.»

Зрештою, це повідомлення адресовано вольним людям, тому біороботи можуть далі не читати. Перегляньте краще кінофільм ЛОпуХИ. Ті ж, хто хоче отримати ілюстрацію про загрозу телебачення, може подивитись і обдумати кіно Вони живуть. Хоча воно не тільки про телебачення, але там алегорично показано, як за допомогою телевізійного сигналу впливають на психіку людей. У будь-яких образах, котрі ми бачимо, можна виділити певні вказівки, що нам намагаються передати: купуй, підкоряйся, бійся, спи або ж твори, люби, дізнавайся, дій. Яких вказівок Ти бачиш більше на екрані телевізора?

Для того, щоб образи справді впливати на людську свідомість вони мають бути яскравішими за інших або їх треба часто повторювати. Саме в цьому успіх реклами. Повторювання – матір запам’ятовування!

Читання різниться від перегляду телепередачі тим, що читач сам створює в своїй уяві образи і це стимулює розвиток творчих здібностей. Тоді, як глядач привчається тільки до споживання. Тож читаймо своїм дітям книги і привчаймо їх до самостійного читання.

Гравець: 
Леонід Українець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка