Практична самоорганізація ТГ: сотні, проекти, групи за інтересами

Приєднуватися до груп і засновувати власні групи можуть тільки акціонери Третього Гетьманату, тобто Гравці, що зробили будь-яку інвестицію. 

141218_kosyanenko_moyi_mamayi.jpg

Катерина Косьяненко. Мої Мамаї (2007)
Катерина Косьяненко. Мої Мамаї (2007)

Щоб стати Гравцем, треба вказати у своєму профілі своє ігрове або справжнє ім’я та прізвище. Для здійснення інвестиції треба натиснути кнопку Інвестування і виконати просту послідовність кроків. Якщо нема банківської картки, то можна зробити інвестицію в ручному режимі.     

Організована спільнота – це ієрархія (від «ієр» – священний, «архе» – лад, порядок, влада). Ієрархія вибудовується або знизу вгору, або згори вниз. Відтак при самоорганізації акціонерів Третього Гетьманату використовуємо три моделі – демократичну, лідерську і змішану.  

Територіальні групи: демократична модель

Групи цього типу об’єднують акціонерів, що проживають в одному населеному пункті. Оскільки об’єднуючим чинником є земля, то ієрархія вибудовується знизу догори. Це означає, що керівник групи обирається її учасниками. Джерелом влади (ладу, порядку) в такій групі є її учасники.

Проекти: лідерська модель

Групи цього типу об’єднуються навколо ідеї, носієм якої є засновник групи. Члени такої групи можуть територіально перебувати де завгодно. Тут ієрархія формується згоди донизу: лідер групи обирає її учасників. У лідерській моделі джерелом влади є лідер.

Групи за інтересами: вільний стиль

Спільноти цього типу об’єднують акціонерів за ознакою спільних інтересів. Організаційна модель не регламентована: тут повна свобода для експериментування – від хаотичної «тусовки» до поєднання в різних пропорціях двох попередніх моделей або застосування різних моделей в залежності від ситуації.  


Кожний акціонер має право створити будь-яку кількість груп будь-якого типу. Для цього вже розроблено необхідний софт.

Для створення групи робимо «Новий запис» – «Нова група», вибираємо назву групи та її тип, обираємо картинки і починаємо експериментувати.  

Хай буде!


Додаткова інформація:

1. Для заснування групи досить одного ініціатора. Якщо до групи ніхто не приєднався протягом тижня, то вона закривається (знімається з публікації). Тож домовляйтеся завчасно або залучайте нових прихильників.

2. Первинними територіальними групами є області України, а також країни та штати, де проживають українці. У міру зростання чисельності такі територіальні групи структуруються на місцеві сотні.  Перевагою такого підходу є те, що всі потенційні сотники і полковники з самого початку знають один одного. 

3. Софт для групової роботи постійно розвивається, тому можливості для самоорганізації зростатимуть. 


У "проектах" прошу створювати групи, які мають чітку мету, є діловими структурами.

Всі інші, за винятком територіальних, краще створювати як групи за інтересами, напр., любителі соціоніки, казок, генеалогії тощо.

Територіальним групам можна давати імена як за назвою області (Львівщина, Київщина), так і за історичними назвами краю (Буковина, Волинь). Якщо є різні варіанти для назви групи, то треба обирати наймилозвучніший. Наприклад, Буковина звучить значно приємніше, ніж Чернівеччина.

УВАГА! Інструкція для роботи з групами 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка