Аудіокниги арійського спрямування

Зараз є дуже багато аудіокниг художнього спрямування, але дуже мало таких, що нас цікавлять. Ось тому, ми підібрали декілька книг, які варті нашої уваги, які буде приємно слухати у зручний для нас час (після важкого дня, в дорозі, чи просто у вільний час, коли відпочиваємо).

Нині є дуже багато художніх  аудіокниг, як зарубіжних авторів, так і українських, але так мало тих, які нас цікавлять, це книги чи статті, в яких  висвітлений наш арійський світогляд. Тому  ми і розпочали цю спецтему, присвячену аудіокнигам та аудіостаттям арійського спрямування. 

І так, я хочу порекомендувати декілька аудіокниг, які варто прослухати.

 Перша книжка - це видання Карлоса Кастанеди «Учення Дона Хуана».  В цій книжці описане навчання студента на ім’я Карлос Кастанеда в індіанця з племені які, мексиканського мага Хуана Матуса, що повністю змінило його життя. Згідно з Кастанедою, дон Хуан, який вважав себе послідовником традиції магів (Толтеків), вибрав Карлоса в учні, орієнтуючись на специфічну ознаку, яку дон Хуан називав особливою структурою його «енергетичного тіла». Як згодом виявилося, дон Хуан бачив у ньому нагваля, або лідера групи видців, здатного продовжити лінію магів, до яких належав дон Хуан. Згідно з книжками Кастанеди, «магія» Толтеків полягала в умінні змінювати своє сприйняття, що дозволяє істотно розширити і навіть кардинально змінити уявлення про пізнаване і про життя в цілому. Тобто «магія» - це не фокуси з витяганням «чогось» з нічого, а практика розширення сприйняття за межі відомого людині. Також магія у вченні Толтеків не ставить за мету досягнення влади над іншими людьми, втручання в їх життя і здоров'я. Метою є так зване «згорання у вогні зсередини» - досягнення іншої форми існування в «енергетичному тілі».

Вчення, які  описав Карлос Кастанеда, це наші давні Арійські знання, хоча деякі дещо застарілі і спотворені, але все-таки  варті уваги. Ці знання наші пращури принесли в Центральну Америку, Індію і не тільки.

Те, що з’явився Кастанеда в українському озвученні, це знакова подія. Тож варто прослухати та оцінити твір Кастанеди, який він написав ще у далекому 1968 ріці. Після опублікування цієї книжки, він отримав ступінь магістра в Каліфорнійському Університеті в Лос-Анджелесі. Книжка відразу ж стала бестселером, як і всі наступні роботи автора. Взагалі, Карлос Кастанеда написав 11 книжок.

Друга - це книжка Поля та Патриції Брег «Нервова сила: як зробити її могутньою». В цій аудіокнизі  йдеться  про те, як привести до норми свою нервову систему, якщо вона розладжена,  як не допускати нервових зривів, та які наслідки тягне за собою  неправильна робота нервової системи і чим важливо, щоб наші нерви були в порядку, та ще багато чого цікавого. В цій аудіокнизі насправді міститься три книги, перша – це «Побудова потужної нервової сили», яку ми вже згадали, друга –це «Ваше волосся та ваше здоров'я», і третя – це «Поліпшення зору за системою Брегга».  Крім цих трьох головних тем, автори торкаються ще інших багатьох питань, які  дуже важливі.  Так що, це також одна із важливих книжок, яка варта уваги.

Третя  аудіокнига  має назву «Повернення. Або планування майбутнього». Автор – Анатолій Висота, відомий українець, патріот, учасник науково- практичної конференції «Буття Українців", автор багатьох публікацій у журналах «Буття Українців», і таких книжок, як  «Трипільський Дитинець» та «Красне. Красен. Красн…». Остання книжка - це  історико-філософський нарис про життя-буття мешканців села Красного, що на Київщині, від сивої давнини і аж до тепер.  Також  А. Висота переклав на українську мову книгу Арнольда Ерета «Життя на волі», в якій йдеться про здорове харчування та очищення організму. І так, про що ж мова в оповіданні «Повернення»? Вража сила переважно нашими ж руками планує нам ще пекельніше майбутнє, а ми - небайдужі українці, протистоїмо цьому... Це розповідь про молоду пару, хлопця Олексія та дівчину Ярину, про те, як вони шукали свою пару, свою зоряну половинку, як вони зустрілися та полюбилися.  Тут дуже цікаво описаний метод очищення від наслідків телегонії. Ще описано, як молоді люди спланували та втілили в життя свій родовий маєток.  Отже,  слухайте, не пожалкуєте!

Завантажити книгуАрнольд Ерет «Життя на волі» (українською мовою у перекладі Анатолія Висоти, у форматі DOC).

Ще хочу порекомендувати дві художні книжки, які не зовсім торкаються арійської теми, але їх дуже приємно слухати. Вони озвучені професіонально, на студіях, з гарною  мелодійною музикою, звуками природи, різними вставками.

Отже, перша - це  роман «Козацький оберіг». Він написаний відомим українським письменником, істориком, дослідником  Кубані, бандуристом -  Дмитром Білим. Події цього роману відбуваються у XVI сторіччі на прикордонних землях України, яка була тоді складовою частиною Великого Князівства Литовського.  Хижі ординські загони майже щороку нападали на ці землі, грабуючи мирне населення і забираючи десятки тисяч бранців у неволю. З давніх давен українські землі перебували під захистом сил таємничого Оберегу, який допомагав нашим пращурам боронити цю землю від нападників. Та чи вдасться цього разу героям книги розбудити силу Оберегу і допомогти новим рятівникам краю зміцніти і  перемогти чужинську навалу? Навіть коли їм допомагає сам легендарний козак Мамай? Це ви дізнаєтесь,  якщо прослухаєте цю книжку.

Друга книжка –  автор Сат-Ок «Земля Солоних Скель». У ній описані неймовірно захоплюючі дитячі та підліткові роки письменника та усі подробиці життя індіанських племен. Це не ті індіанці, яких ми собі уявляємо. Це люди нашого часу, нашої епохи. Сат-Ок був сином вождя індіанського племені Високого Орла і польської революціонерки Станіслави Соплатович. Це унікальна детективна історія про те, як група польських революціонерів-засланців тікають з Сибіру на американський континент, де їх, знесилених, підбирають і виходжують індіанці.


Отже, це ті аудіокниги, які я вважаю варті нашої уваги,  їх буде приємно прослухати у зручний для нас  час (після важкого дня, в дорозі, чи просто у вільний час, коли  відпочиваємо).  Так що, приємного всім прослуховування!  

Також  запрошую всіх ділитися власними враженнями і посиланнями на аудіокниги арійського спрямування, публікувати блогові статті, присвячені цій темі. Можливо, хтось знає, чи, може, знайде інший  цікавий матеріал. Будь ласка, пишіть, ми будемо тільки раді. Сайт Народний Оглядач  налаштований дуже дружньо до співпраці та спілкування з усіма бажаючими. Ми разом будемо творити нову Україну з оновленими Українцями.

Хай Буде!

Гравець: 
Еней Харалужний
 
Форум Підтримати сайт Довідка