Важливість: 
4

Категорія:

Як перейти на живлення правдою

 Істина – це «те, що є», а правда – це «те, що має бути». Що треба зробити, щоб перейти до правдивого, раціонального мислення? Це дуже подібно до зміни способу харчування.

150906-pravda.jpg

Правда - направо
Правда - направо

Говорити правду треба всім.
Проте варто знати: за яких обставин і до якої міри

Гумористичний афоризм.

Тип метаболізму, тобто обміну речовин

Як відомо, людина є всеїдною істотою: вона може живитися і мертвою їжею (термічно обробленою), і живою (сирою), і праною (повітрям за допомогою концентрованого ефіру).

Що вища якість живлення, то людина здоровіша та енергійніша. Це й зрозуміло, адже ефективність засвоєння мертвої їжі – до 20%, а живої – до 90%. Якісніша їжа підвищує рівень вібрацій людини і підносить її у простір позитивних подій, тому робить її  щасливішою та успішнішою.

Уявімо, що у нас є машина і ми вирішили перевести її на ефективніше енергоживлення. Скажімо, замість солярки вирішили перейти на газ. Для цього нам треба поставити газовий двигун, підключити до нього газовий балон і натиснути на кнопку «Пуск», тобто увімкнути його.

Подібно зі зміною системи харчування. Для переходу на живу їжу треба одночасно виконати три умови:

1. Сформувати засвоюючу мікрофлору – орган для перетравлення живої їжі, інакше вона не сприйматиметься і людина весь час буде голодною.

2. Живити організм саме цією – живою їжею: якщо вже є передовий «двигун», то треба дати йому якісне «паливо».

3. Увімкнути програму живої їжі – повірити в те, що це можливо (натиснути кнопку «Засвоєння живої їжі», отримати «дозвіл підсвідомості»).

Докладніше про все це розповідається у статті «Як закріпитися у Царстві божому».

Переважна більшість наших сучасників живиться мертвою їжею, тому їх метаболізм має низький коефіцієнт корисної дії. Перехід нової спільноти на живу їжу означатиме перехід до іншого типу метаболізму (обміну речовин), що є ознакою нової раси. Очевидно, що це приведе до революційних зрушень у виробництві, торгівлі, естетиці, освіті, екології, політиці, вплине на весь спосіб життя.

Але до чого тут раціональне мислення і «живлення правдою»? Перехід на вищий тип речовинного обміну є прикладом, який дає підказку для переходу на вищий тип інформаційного обміну.   

Інформаційний метаболізм

Людина є інформаційною істотою і може існувати тільки завдяки інформаційному обміну. При цьому вона може живитися інформацією різної якості. Умовно кажучи, вона перебуває між двома полюсами – правдою і брехнею. Правда – це високоякісна інформація, брехня – низькоякісна.

При цьому людина обмінюється інформацією з суспільством, отже є внутрішня і зовнішня сторони інформаційного метаболізму: 1) людина може бути правдивою чи брехливою сама з собою, 2) вона може бути чесною або нечесною з навколишніми людьми. Зазвичай спрацьовує принцип «Що всередині, те й назовні», тобто внутрішня брехливість природно поширюється назовні.

Переважна більшість людей схильна перебувати у стані самообману, живитися брехнею і поширювати її навколо себе. Натомість думка про те, щоб жити правдиво, сприймається як щось хороше, але зовсім нездійсненне. Якщо ж людині запропонувати реально перейти на «живлення правдою», то це у неї може викликати справжній переляк, мовляв, це буде суспільна катастрофа: всі пересваряться, держава розпадеться, нас завоюють вороги.

Цікаво, що саме такою була реакція більшості людей на пропозицію витягнути на світло питання українського іудохристиянства або сучасного українського націоналізму. Це подібно до реакції на ідею цілком відмовитися від алкоголю, тютюну, телевізора, вакцинацій. Особливо гостра реакція на пропозицію відмовитися від м’яса: «Без нього ми всі помремо!»

Чому люди так бояться правди? Причина подібна до тієї, чому люди бояться перейти на живу їжу: тому що в них несформований орган живлення правдою. Програмно-інформаційне забезпечення сучасної людини, а отже і її мозок на фізичному рівні налаштовані на живлення брехнею. Відтак, за словами одного езотерика, «переважна більшість людей спроможна сприймати правду тільки у вигляді брехні». Це гіркий наслідок тривалого виживання в умовах репресивної і наскрізь брехливої  системи.

Питання переходу на раціональне, розумне, правдиве мислення сьогодні виникло через необхідність переходу України до нового державного устрою. Нинішня політична система успадкувала комуністичну брехню і цілком побудована на брехні. Це головна причина  неефективності, неекологічності, аморальності, несправедливості, а отже й безперспективності нинішнього політичного устрою. Для заснування нової державної системи потрібна організація людей, спроможних мислити раціонально, бути правдивими з собою і навколишніми.

Як перейти на вищий рівень інформаційного метаболізму

«Що нагорі, те й унизу. Що всередині, те й назовні» – це фундаментальний принцип, на якому тримається наш Всесвіт. Він означає, що ті ж самі загальні закономірності діють на різних рівнях буття, відтак для зміни інформаційного метаболізму можна скористатися досвідом зміни речовинного метаболізму. Пам’ятаєте приклад, коли треба було перейти на якісніше енергоживлення з новим двигуном? Тут також треба одночасно діяти у трьох напрямках. 

По-перше, треба сформувати новий «інформаційний двигун», спроможний живитися правдою. Йдеться не тільки про заміну програмно-інформаційного забезпечення, тобто очищення від ментального і емоційного сміття, формуванням знань та навичок правильного мислення. Йдеться про дещо більше, а саме фізичну перебудову головного мозку, формування нових нейронних комплексів, які будуть ефективно обслуговувати правдиве мислення. Це відбувається автоматично, якщо постійно подавати на вхід правдиву інформацію, адже наш мозок настільки досконалий, що швидко підлаштовується під інформацію, яку треба обробляти.

Найефективнішим способом очищення і перебудови мозку є вивчення напам’ять текстів Живого Слова. Кожна запам’ятована  цифрона чи звукова – це новий нейронний комплекс. Технологія Живе Слово насичена формулами, притаманними мовленню людини боголюдського рівня розвитку. Відтак запам’ятовування цих формул формує в людині боголюдське мислення і боголюдський мозок. Помічено, що після здобуття досвіду оновлення Живим Словом людина надійно налаштовується на внутрішню і зовнішню правдивість, натомість будь-яка брехня сприймається як різновид інформаційного бруду.

По-друге, потрібно живити свою інформаційну систему правдивою інформацією. Для цього треба уникати джерел дезінформації (головним із них є телевізор) і відкриватися до правдивих джерел: спілкуватися зі світлими людьми, читати книжки про шляхетне життя, вивчати методи раціонального мислення, знаходити правдиву інформацію, перевіряти її і поширювати серед знайомих. Наша мова має бути чистою, правдивою і лаконічною: «Хай буде ваше слово: так – так; ні – ні. А що більше цього, те від лихого» (Нагірна проповідь, Матвій 5.37).

По-третє, треба у своїй підсвідомості натиснути кнопку «Пуск», тобто переконати підсвідомість, що жити по правді цілком можливо. Понад те – це єдиний спосіб життя шляхетної людини і обов’язкова умова життєвого успіху. Життя, прожите у брехні, є змарнованим часом.

Для того, щоб надійно переконати свою підсвідомість у корисності правди, треба сформувати відповідний світогляд, якомога частіше обговорювати його з іншими шляхетними людьми, самому жити згідно з задекларованими принципами, контролювати себе з погляду недопущення брехні. Кнопка «Пуск» увімкнеться одразу ж, як тільки ваші знайомі самі почнуть вас переконувати в необхідності правдивого життя. А все тому, що підсвідомість підлаштовується під загал, під суспільну норму. Для неї найважливіші аргументи: «бо люди кажуть» і «так роблять усі».

Істина і правда

Перед тим, як почати перехід до інформаційного метаболізму на основі правди, варто визначитися з поняттями істини і правди. Найнадійніше – звернутися до етимології, тобто науки про істинні значення слів (від гелленського «етимон» – істина).

Слово «істина» походить від кореня *іст–*ест і означає «те, що є», тобто те, що існує насправді, в реальності.

Слово «правда» походить від слова «прав» – «система правил Творця», «божественний простір». Правила Творця – це система фундаментальних принципів світобудови, що рухає Всесвіт до вдосконалення, сприяє еволюції всього живого.

Відтак, істина – це «те, що є», а правда – це «те, що має бути». Істина відображає поточний, статичний стан справ, а правда несе динаміку й цілеспрямованість, рухає до розвитку і вдосконалення.

Наприклад, істина полягає в тому, що майже всі люди несвідомі, стихійні брехуни. Правда полягає в тому, що вони можуть відмовитися від брехні і перейти до шляхетного життя.

Кому говорити правду

Існує давня настанова, що «правду треба говорити тим, хто є від правди». Наприклад, якщо людина щиро намагається жити за Правилами Творця і прагне до самовдосконалення, то вона потребує правди, а отже й заслуговує на неї. Такій людині треба говорити правду. У першу чергу це стосується своїх ближніх, тобто членів своєї громади (демосу) – групи духовно близьких людей чисельність до 150 осіб, в якій «всі знають всіх». Громада – це група довіри і взаємодопомоги.

При цьому пам’ятаймо про культуру спілкування. Вона полягає в тому, щоб давати людині ту інформацію, яку вона спроможна засвоїти. Особливо це стосується дітей. Тому донесення правди нерідко треба починати «з малих доз», поступово збільшуючи концентрацію.

Натомість безглуздо ділитися правдою зі свідомими брехунами, адже вони принижують Правила Творця, а тому й не заслуговують на правду. Понад те, вони ще й можуть використати твою правду на поширення своєї брехні. Згідно з Євангелієм, головним брехуном і батьком брехні є диявол: гелленське слово διαβολος означає «брехун, наклепник». Відтак брехуни – це діти диявола. З ними не варто мати нічого спільного.

Як навчитися відрізняти правду від брехні

При підвищенні рівня власних вібрацій і переході до цілісного мислення, основаного на правді, людина дедалі більше виробляє у собі здатність розрізняти правду і брехню. З часом з’являється вміння відрізняти одне від другого інтуїтивно, миттєво, методом резонансу. Тоді, при зіткненні з брехнею, людина спочатку відчуває «щось тут не так», а потім, при бажанні, може розслідувати ситуацію і раціонально довести наявність брехні.

Для тренування навичок виявлення брехні використовуються ігри, де перемагає той, хто вчасно виявляє обман. У цьому випадку гравці домовляються, що «тепер будемо дурити один одного». Це чесна гра за правилами.

Вона з твого боку залишається чесною навіть тоді, коли брехун починає з тобою «гру в обман» без її оголошення. Якщо ти розпізнав початок такої гри, то можеш її використати з тренувальною метою для власного розвитку, а заодно й для донесення до противника істини, що обманювати – погано.

На завершення варто додати, що оснований на правді інформаційний метаболізм є елементом екологічного мислення. Перехід до екологічної цивілізації (цивілізації мудрості) починається з очищення від інформаційного бруду, яким є брехня.  

Висновки

  1. Життєдіяльність людини визначається не тільки речовинним, а й інформаційним метаболізмом.
  2. Інформаційний метаболізм, оснований на правді, є незрівнянно ефективнішим в порівнянні з інформаційним метаболізмом, основаним на брехні.
  3. Для переходу на живлення правдою треба використовувати правдиві інформаційні джерела, сформувати відповідний орган і увімкнути програму активації нового типу інформаційного метаболізму. 
  4. Істина – це «те, що є», а правда – це «те, що має бути».
  5. Правду можна говорити тільки тим, хто дотримується чесної гри.
  6. Оснований на правді інформаційний метаболізм є елементом екологічного мислення. 
  7. Заснування нової держави починається з переходу її засновників на правдиве мислення.  

Правда – це завжди добра новина.
Правдива людина мислить позитивно і у всьому бачить задуми Творця. Поширюючи правду, вона сприяє її реалізації і виступає соТворцем. 


Продовження: Істина, Правда і Віра у схемах за 5 хвилин

Про важливість правди: Виступи учасників 28 конференції Інституту Міжмор’я 25 червня 2017 у Східниці

Наші інтереси: 

Живлення правдою і харчування живою їжею - взаємопов’язані процеси. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка