Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
227

Я розриваю стосунки з п. Ігорем Каганцем і «Народним оглядачем» назавжди

Важливість: 
5

У зв’язку з вкиданням і активним просуванням в інформаційний простір України абсолютно абсурдної маячні - «гіпотези» про «втручання ельфів у вибори президента» та «селекцію» на парламентських виборах, я розриваю стосунки з головним редактором п. Ігорем Каганцем і «Народним оглядачем».

Протягом останнього року мої світоглядні засади і погляди постійно вступали в протиріччя зі світоглядними засадами, поглядами і діяльністю пана Каганця.

Перш за все це стосувалося просування в інформаційний простір України практики «Живого Слова», яку я вважаю більш ієзуїтською технологією нейро-лінгвістичного програмування (НЛП), ніж діяльність сумно відомого «Білого Братства» (до вивчення діяльності якого я мав у свій час причетність).

Особливо шкідливим я вважаю підміну справжньої релігії – як аріанства, так і християнства – НЛП «Живе Слово»!

До певного моменту я вважав недоцільним виносити наші світоглядні розбіжності на публіку. В той же час і при спілкуванні у Вайбері, і при особистих наших зустрічах, я наголошував на шкідливості підміни релігії практикою «ЖС»! На жаль, всі мої зусилля порозумітися натикалися на глуху стіну фанатизму.

Хочу підкреслити, що технологія «ЖС» розроблялася в Росії (як і «Біле Братство»), російською мовою, а вже потім було адаптовано українською!

Після запису одного з останніх наших фільмів, в якому висловлена мною точка зору не співпадала з точкою зору пана Каганця, від розпорядився вирізати з фільму частину фрагментів з моєю оцінкою перебігу виборів і можливого їх результату (програшу Петра Порошенка).

Наступним кроком стало вкидання в інформаційний простір абсолютно безглуздої «гіпотези» про «втручання ельфів» у вибори президента України.

Я стояв і стою на версії про «перехоплення управління Україною з боку єврейської олігархії та проросійських сил». Незважаючи на мою різку критику його гіпотези про «втручання ельфів у виборчий процес», п. Каганець почав активно просувати цю гіпотезу!

Пріоритет просування гіпотези про «ельфів» для нього виявився вагомішим, ніж реальна перспектива повного розриву наших ділових стосунків і особистої майже 20-річної дружби!

Взагалі, протягом останнього року пан Каганець перетворив світоглядний портал НО в секту «Свідки втручання ельфів та дії «Живого Слова»; наполегливо ліпить з себе імідж Учителя.

Я цілком впевнений, що за допомогою НЛП «Живе слово» антиукраїнським силам вдалося встановити контроль над психікою п. Ігоря Каганця і перетворити його з українського патріота в трансформагента, який щиро вірить у ті шкідливі «гіпотези», які розповсюджує.

Вважаючи подібну діяльність п. Каганця антиукраїнською і антирелігійною, я складаю з себе повноваження директора НДІ Третього Райху і редактора НО, та розриваю всі стосунки з НО і особисто з п. Ігорем Каганцем.

Володимир Федько,

віце-президент ГО «Центр боротьби з корупцією в державних та правоохоронних органах України», генерал-лейтенант; голова Військово-історичного товариства «СПАДЩИНА», історик спецслужб і Третього Райху.

5 липня 2019 р.Наші інтереси: 

Непіддаватися містифікаціям!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: