Категорія:

Спеціальна тема "Аудіокниги, програми, техніка" і її помічники

Після ввідних статей "Аудіотекст - музика думки" і "Аудіостатті НО - це може кожен!", очікуємо ряд якісного технічного і глибокого матеріалу, пов’язаного з технікою, софтом і їх використанням у музичних цілях.

Ми живемо в 21 столітті, цифрову еру, технічні і цифрові засоби виступають нашим основним інструментом. Для того, щоб наша громада була обізнаною в цифровій техніці і ознайомилась із сучасними підходами до звуку і тексту, спеціалістом в цій галузі Енеєм Харалужним була створена спеціальна тема Аудіокниги, програми, техніка. Для технічного оснащення і обговорення важливих справ з обробки звуку - ідемо в Аудіокниги, програми, техніка. Тут озвучуєм статті і книги, вчимось користуватись технікою і програмами.

Аналітику і огляди музики робимо в спеціальній темі Музика Золотої ери. Для музичного відпочинку чи естетичної освіти - ідемо туди.

В темі Музика Золотої ери опублікована аналітична стаття про важливість аудіоверсій тексту і ввідна стаття, призвана зацікавити людей в озвученні своїх статей, чи статей улюблених авторів. В них мало технічної інформації, акцент зроблений на важливості озвучення і самому інтересі до процесу та його простоті. Іншими словами, це статті, які несуть аналітичний і цільовий характер. Статті підводять читачів спец.теми "МЗе" до важливості і актуальності "Апт".

Після ввідних статей  Аудіотекст - музика думки  і Аудіостатті НО - це може кожен!, очікуємо ряд якісного технічного і глибокого матеріалу, пов’язаного з технікою, софтом і їх використанням в музичних цілях.

Хай буде!

 

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати проект
Музика Золотої ери 
грошовими внесками - з приміткою "на музику" і своїми особливими побажаннями - див: 
Модернізуймо Народний Оглядач!

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка