Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Самоактуалізація і самореалізація: відповідь на лист читача НО. ч.I

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Шлях Людини (самоактуалізація, ініціація, самореалізація) визначається при її народженні двома чинниками: під яким знаком Зодіака вона народжується і який соціотип у неї закладено Творцем. Але далеко не кожна людина здатна зрозуміти, які можливості закладені в неї і чого вимагає від неї Творець.

23 квітня 2019 року я отримав від пана Ігоря Каганця повідомлення, що 21 квітня він отримав для мене листа від одного з читачів «Народного оглядача»:

«Радіймо, Володимире! Отримав для тебе такого листа:

Прохання до Вас Ігоре:

Повідомте Володимиру Федько прохання від читача «Народного Оглядача», щоб він (Володимир) письмово виклав своє тлумачення самоактуалізації (що це таке, який зміст цього слова), а також самореалізації (що це таке, який зміст цього слова)…

Крім свого власного детального, глибокого тлумачення змісту цих понять, хай Володимир також розмістить і погляд на ці поняття інших відомих людей (з посиланням на авторів) … 

Цей свій виклад (письмовий, детальний, глибокий) хай Володимир розмістить в «Народному Оглядачі» для всіх читачів…

Частково (в малій мірі, скупо) Володимир Федько щодо самоактуалізації і самореалізації писав 18.05.2018 (https://www.ar25.org/node/39181)

Але в тій його статті (вже викладеній Володимиром 18.05.2018 в НО) відсутнє його тлумачення змісту цих понять (змісту самоактуалізації і змісту самореалізації), мова йде про предметність викладу … 

Будь ласка: хай він (це прохання до Володимира) в окремих статтях дасть своє тлумачення…

Варіант назви статтей:

"Самоактуалізація, що це таке" (одна стаття);

"Самореалізація, що це таке" (наступна стаття).

Дві статті.

Дякую.

З повагою Олег

21.04.2019»

Дата звернення п. Олега – 21 квітня, день проведення другого туру президентських виборів – здалася мені глибоко символічною. В цей день, прокинувшись вранці, я чітко усвідомлював, що Петро Порошенко програв вибори! І, одночасно, я вирішив голосувати за нього, оскільки не міг зрадити той курс, яким він вів Україну 5 років – курс на незалежність і добробут, курс в Європу, курс на стратегічне партнерство з США і НАТО! Тобто, в цей день відбулася чергова ініціація і в черговий раз я проявив волю у самореалізації.

Тепер поговоримо по суті заданих мені запитань…

Шлях Людини (самоактуалізація, ініціація, самореалізація) визначається при її народженні двома чинниками: під яким знаком Зодіака вона народжується і який соціотип у неї закладено Творцем.

Я народився 10 січня під знаком Козерога.


У давньогрецькій міфології Козеріг ототожнюється з козою Амалфея, яка вигодувала молоком (також зустрічається варіант, що амброзією) немовляти Зевса на острові Крит. На знак подяки Зевс перетворив годувальницю в сузір'я.

За іншою версією, міфологічним аналогом Козерога є давньогрецьке божество лісів і полювання Пан, супутник Діоніса, який народився з цапиними ногами, бородою і рогами. Пан допомагав богам в битвах (зокрема, допоміг Зевсу в боротьбі з титанами), наводячи «панічний» страх на ворогів. За допомогу богам був перетворений в сузір'я.

Час Козерога – з 22 грудня по 20 січня. Синонім Козерога – цілеспрямована людина. Він завжди ставить перед собою мету, до якої йде, використовуючи всі можливі засоби.

Знак знаходить вираз в образі скелелаза. Козеріг – це гірський козел. Вище нього не забирається жодна жива істота. Він знаходиться на самій вершині земного трикутника – Телець, Діва, Козеріг (він найсильніший з них). Звідси тенденція до придбання практичного і матеріального досвіду на фізичному плані і в той же час романтичні мрії про небо, польоти «уві сні і наяву». У своєму вищому сенсі цього знак втілює в собі ідеал, який став реальністю. В ідеалі Козероги – рятівники світу, люди, які не тільки несуть високу ідею, а й дають практичні засоби, реальні схеми для її здійснення.

Козеріг всього домагається своєю працею і волею. Життя навчило його з юних років, що нічого не дається просто так, без наполегливої праці, так що сподіватися на чиюсь допомогу не доводиться, час не чекає, терміни підтискають, а мета далека, і потрібно встигнути до неї дійти.

Серед Козерогів є песимісти, аскети, люди вкрай потайливі, що не підпускають до себе. У них бувають проблеми зі спілкуванням, а також з емоційним життям. Козеріг часто відчуває себе самотнім і нещасним, буває замкнутим і відлюдним. Ці якості йдуть від внутрішньої вразливості, як самозахист. Він дуже стриманий в прояві почуттів, взагалі не схильний віддаватися у владу емоцій, хоча внутрішньо є досить м'якою і чутливою людиною, але вважає, що почуття тільки заважають.

У Козерога глибоке і упорядковане мислення, розвинена здатність до синтезу. Є схильність до філософських роздумів, яка може перерости в створення своєї власної системи або теорії, що має практичне застосування. Успіх буде супроводжувати йому аж ніяк не в юному віці, але працьовитість, терпіння і витривалість неодмінно приведуть Козерога до нього.

Козеріг амбітний, серйозний і відданий своїй справі, роботі. Любить дисципліну, відповідальний і практичний. Володіє дивовижною здатністю чітко бачити вірну мету і напрямок. З того моменту, як він починає комусь довіряти, стає відданим і вірним другом. Взагалі Козеріг – знак великої порядності. У нього є хороша здатність концентрувати сили і волю. Велика витривалість, терпіння, розсудливість, вміє зважувати всі за і проти і приймати правильне рішення. Не поспішає з висновками, живе за прислів'ям – «тихіше їдеш, далі будеш». Йому властиві вичікувальність і повільність, що, однак, не заважає проявляти твердість і швидкість реакцій у вирішальний момент.

Почуття власної гідності має для нього дуже велике значення. Проте не боїться чогось не знати, завжди готовий вчитися. Критику сприймає розумно, роблячи необхідні висновки. За природою це скромна людина, ощадлива, земна, вірна і благородна, дуже принципова, через що може здаватися буквоїдом. І тим не менше буває, що протягом життя його принципи змінюються. Настає внутрішній переворот – і всі колишні боги летять на сміттєзвалище...

Найбільше в людях Козерога відштовхує скритність і нещирість. Він ненавидить підпорядкування тим, кого не може поважати. Любить все конкретне і чітке. У нього мало довірених осіб і близьких друзів. Йому ж самому в дружбі властива незвичайна надійність. На відміну від представників інших знаків Зодіаку, відносно легко переносить важкі часи – чого б це не стосувалося: голоду, холоду, злиднів і так далі. Єдиний виняток становлять почуття. Якщо вони виникають в його серці, то застають зненацька. Йому іноді бракує життєрадісності і оптимізму.

Характерною рисою Козерога є честолюбство. Може домогтися влади і слави, має здібності до керівництва та управління людьми. Завжди знає, як вчинити. Його дуже складно в чому-небудь переконати. Консервативний в своїх поглядах. Навіть в питаннях духовного вдосконалення керується зазвичай внутрішнім честолюбством, при цьому критично ставиться до громадської думки. Ніякі наклепи і нічиї засудження не зупинять його на шляху досягнення поставлених цілей. Любить надійність. Проте на певному етапі в його житті може статися перелом у поглядах, і він стане релігійним затворником або просто повністю змінить свій світогляд. У процесі самовдосконалення проявляються його кращі якості, такі, як чіткість, планомірність, стабільність, цілеспрямованість, надійність.

Козеріг може бути політиком, бізнесменом, працювати адміністратором і банкіром. Козерогам також підходить наука, успіх може прийти на терені права, при роботі в органах виконавчої влади, в спецслужбах, органах контролю і в прокуратурі. Найбільш яскраво всі можливості Козерога виявляються, коли він займає керівну посаду.

Гасло Козерога в політичній боротьбі – чіткість установок і реальність задумів. У будь-якій професії, якою займається, він досягає вищого професіоналізму. Може працювати з ранку до вечора і не втомлюватися. Зазвичай на нього звалюють всю роботу, і він дійсно ніколи не підводить. На службі його легко відрізнити від інших – чіпкість в розумінні завдання, спрямованість, швидкість реакції, наполегливість у праці, майстерність і обов'язково – супроводжуючі все це честолюбні задуми. Козерогові цікаві складні завдання, в яких він знаходить додаткові можливості і резерви, перш за все для себе. Якщо Діва може назавжди залишитися в підлеглих, Козеріг – ніколи. Він скоріше залишиться без роботи, ніж погодиться на роботу, що не передбачає зростання по службовій драбині.

Перешкоди він долає завзятістю, заснованою на тверезій і всебічній оцінці. Зовні малоемоційна людина, він глибоко цінує вірність, відданість і порядність. Ключове слово знака – обережність. Звідси відособлена життєва позиція, сухість у взаєминах з людьми, шанобливе ставлення до законів. При несприятливих умовах може проявитися навіть черствість, особливо якщо Козеріг пережив зраду близьких або друзів. Через проблеми в спілкуванні у нього часто буває печаль в душі, яка може компенсуватися грою в сильну особистість, прагненням тиснути на людей, бажанням викликати реакцію на себе, нехай навіть це реакція болю.

Якщо Козерогом хтось знехтував, то ніколи не прощає і не повертається. Але завжди готовий надати чималу допомогу на ділі, навіть якщо не знайомий з людиною особисто.

Козероги володіють природним почуттям часу, стійкі спортсмени, які люблять ризик і відважні дослідники меж можливого. Козероги захоплюються автомобільними перегонами, альпінізмом, морськими видами спорту, а й музичні й чутливі до прекрасного, цінують літературу і образотворче мистецтво.

У почуттях до протилежної статі у нього несвідомо проявляється романтизм, він часто видає бажане за дійсне, не завжди може розібратися в почуттях, які його охопили. У Козерога дуже стійка і глибинна емоційна пам'ять – не забуває своїх переживань і відчуттів. Хоча на емоційному рівні він намагається не розпускатися, у нього в підсвідомості живе якийсь нереальний, що стосується почуттів ідеал, який не може бути втілений в життя. На подружню зраду Козероги вирішуються рідко, бачать далекі наслідки відносин і чітко оцінюють можливий збиток.

При правильному, адекватному прояві емоцій Козеріг здатний на співчуття, любить опікувати інших, але не любить зовнішніх атрибутів цього, оскільки вкрай сором'язливий, скоріше готовий проявити грубість, аби не показати свою справжню добру натуру. Якщо не зустріне свій ідеал, йому залишиться тільки одне – самотність, тому що йти на компроміси він не хоче. Як би він це не приховував, він честолюбна людина. Козеріг в глибині душі більше хоче досягти престижного положення в суспільстві, ніж звити затишне сімейне гніздечко. Хоча і відчуває зобов'язання перед тими, кого любить (особливо сильно в ньому розвинене почуття обов'язку по відношенню до дітей), мета його життя в іншому. Тільки конкретні досягнення і зміцнення матеріального і соціального становища приносять йому справжнє задоволення.

Козеріг завжди намагається щось робити не тільки зовні, але і всередині себе. У ньому живе прагнення до досконалості. Розум переважає над почуттями (якщо справа не стосується любові), його вчинкам не властива поривчастість. Почуття зазвичай під контролем. Прекрасна витримка, організаторський талант, дисциплінованість і акуратність. Однак нерідко службові обов'язки виявляються для нього важливішими, ніж бажання знайти спільну мову з рідними, дітьми.

Козеріг вміє добре приховувати свої плани і задуми. За його поведінкою ніколи не можна вгадати його намірів. Свої дії планує, як би заздалегідь програмує себе на щось, рідко змінює свою думку, навіть прораховує, яке потрібно справити враження. Козеріг – знак величезної цілеспрямованості, чудового поєднання стратегії і тактики, тобто вміння поєднувати далекі й одномоментні плани.

Основний період розквіту настає після 45 років, коли Козеріг вже отримав первинний досвід в любові і кар'єрі. Вік, особистий досвід, особливо негативний, перевірене оточення є істинними скарбами Козерога. Його цілеспрямованість допомагає подолати численні труднощі, які зустрічаються на життєвому шляху.

На вищому щаблі розвитку Козерога характеризують: альтруїзм; підвищене почуття обов'язку; чіткість, дисциплінованість, працездатність; послідовність у соціальній та релігійній, духовній позиції; прагнення до високої мети і вміння віддати їй себе без залишку.

Головна проблема Козерогів – невідповідність між духовними запитами і реальністю, зіткнення між їх внутрішніми потребами і зовнішньою реалізацією.

З іншого боку, Козеріг – це символ Великих Вчителів людства. Саме через знак Козерога є можливість взяти на себе карму багатьох людей, жорстко йти до своєї мети, морально очищаючись. Він може взяти на себе дуже великий вантаж, звільнивши від нього інших, більш слабких. Причому це не призведе його до руйнування і загибелі. Коли людина зважується на цей вчинок, йому приходять сили і допомога Всесвіту.

Вищий Козеріг – це символ цілеспрямованості, великої волі, жертовність, благодійність і достаток малим.Ченці, святі, мовчальники, люди, які вміють жертвувати собою, Патріарх Московський і Всієї Русі Тихон, індійський гуру Ш. Махаріші, пророк Мармонів Джозеф Сміт, сам Ісус Христос народилися під сузір'ям Козерога!


Ікона в монастирі Дохіар, Афон.


Знамениті Козероги:

Альфред Розенберг (нім. Alfred Rosenberg) – політичний лідер Третього Райху. Вважається одним з головних ідеологів німецького націонал-соціалізму, головні засадничі ідеї якого виклав у праці «Міф двадцятого століття» (нім. Der Mythus des 20. Jahrhunderts), виданій у 1930 р.

Еміль Моріс – один з перших членів НСДАП, особистий друг, охоронець і шофер Адольфа Гітлера, організатор штурмових загонів (СА) і СС.
Бенджамін Франклін (англ. Benjamin Franklin) — один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон. Один з лідерів війни за незалежність США. Один із розробників дизайну Великої Державної Печатки США (Великої печатки). Його вважають національним героєм США.

Марк Туллій Цицерон – давньоримський політик і філософ.

Міллард Філлмор (англ. Millard Fillmore) — тринадцятий президент США (1850-1853). Останній президент від партії вігів США і другий, який обійняв посаду внаслідок смерті попередника. Потім двічі балотувався в президенти самостійно, але обидва рази невдало.

Річард Мілгаус Ніксон (англ. Richard Milhous Nixon) — 37-й Президент Сполучених Штатів Америки (1969–1974), від Республіканської партії.

Джон Едгар Гувер – американський державний діяч, Створив ФБР і займав пост директора ФБР з 1924 по 1972 рік.

Мартін Лютер Кінг, молодший (англ. Martin Luther King, Jr.)  — американський баптистський проповідник і лідер руху за громадянські права 1960-х років, речник тактики ненасильства в боротьбі проти расизму. Нагороджений Нобелівською премією миру 1964 року.

Мольєр – комедіограф Франції та нової Європи, актор.

Шарль-Луї де Секонд, барон Ла Бред і де Монтеск'є – французький письменник, правознавець і філософ.

Джозеф Редьярд Кіплінг – англійський письменник, поет і новеліст.

Джон Роналд Руел Толкін, CBE FRSL (англ. John Ronald Reuel Tolkien) — англійський письменник, поет, філолог і професор, класик світової літератури ХХ ст. та один із фундаторів жанрового різновиду фантастики — високе фентезі.

Карлос Сесар Сальвадор Аран Кастанеда (ісп. Carlos Cesar Salvador Arana Castaneda) —американський письменник, доктор філософії з антропології, етнограф, мислитель езотеричної орієнтації і містик, автор 12 томів книг-бестселерів, які розійшлися тиражем в 28 мільйонів екземплярів на 17 мовах і присвячених викладу езотеричного вчення про «Шляхи знання».

Джером Девід (Джей Ді) Селінджер (англ. Jerome David "JD" Salinger) — відомий американський письменник.

Шарль-Луї де Секонд, барон Ла Бред і де Монтеск'є – французький письменник, правознавець і філософ.

Карел Чапек – чеський письменник, драматург.

Джеймс Хедлі Чейз – англійський письменник.

Йоганн Кеплер – німецький математик, астроном, оптик, астролог. Кеплер відкрив закони руху планет.

Сер Ісаак Ньютон – англійський фізик, математик і астроном.

Альберт Швейцер – німецький теолог, філософ, музикант і лікар, лауреат Нобелівської премії миру.

Айзек Азімов – американський письменник-фантаст.

Федеріко Фелліні – італійський кінорежисер, володар п'яти премій "Оскар".

Сер Філіп Ентоні Хопкінс (англ. Philip Anthony Hopkins) — британський і американський актор театру і кіно, кінорежисер, композитор. Найбільш відомий по фільмам «Мовчання ягнят», «Ганнібал» і «Червоний дракон».

Адріано Челентано (італ. Adriano Celentano) — італійський співак, кіноактор, ведучий телепрограм, композитор, режисер і громадський діяч.

Нíколас Кейдж (англ. Nicolas Cage; при народженні: Ніколас Кім Коппола, англ. Nicolas Kim Coppola) — американський актор.

Кевін Костнер – американський актор, продюсер, режисер, музикант.

Мел Гібсон – австрало-американський актор, режисер, сценарист, продюсер.

Елвіс Аарон Преслі (англ. Elvis Aaron Presley або Elvis) — славнозвісний американський співак і актор. Один із найуспішніших музикантів XX століття. Установив чимало досі не перевершених рекордів у царині звукозапису. Став настільки популярним, що більшість людей зазвичай називає його просто «Елвіс» або «Король рок-н-ролу», а в США — просто «Король» (англ. The King).

Орландо Джонатан Бланчард Блум (англ. Orlando Jonathan Blanchard Bloom) — британський актор, популярність якому принесли ролі Леґоласа в екранізації романів Джона Толкієна та Вільяма Тернера у франшизі «Пірати Карибського моря».

Поль Сезанн – французький художник.

Архип Куїнджі – український художник.

Анрі Матісс – французький художник і скульптор.

Девід Боуї – британський рок-музикант, співак, продюсер, композитор, автор пісень, художник, актор.

Мерілін Менсон – американський музикант, засновник і лідер рок-групи "Marilyn Manson".

Аристотель Сократ Онассіс – грецький судновласник, мільярдер.

Альфонс Ґабріель «Аль» Капоне (англ. Alphonse Gabriel «Al» Capone) — американський гангстер італійського походження, який очолював кримінальний синдикат, що займався контрабандою, зокрема контрабандою спиртних напоїв, та іншими незаконними справами в період сухого закону в США в 1920-х та 1930-х роках.

Мухаммед Алі (англ. Muhammad Ali, народжений як Кассіус Марселлус Клей — англ. Cassius Marcellus Clay Jr.) — американський боксер, чемпіон Олімпіади 1960 р. у напівважкій вазі, він став чемпіоном світу серед професіоналів у важкій вазі в 1964 р., перший, хто вигравав цей титул тричі. Один із найкращих боксерів усіх часів.

***

Як я вже зазначав вище, другим вирішальним чинником, який визначає Шлях Людини – її самоактуалізацію, ініціацію і самореалізацію є закладений в неї Творцем соціотип.

Згідно опублікованих описів соціотипів (Описи 16 соціотипів для надійної самоідентифікації: перший крок пізнання себе // https://www.ar25.org/article/opysy-sociotypiv-dlya-samoidentyfikaciyi-robymo-pershyy-krok-do-postindustrialnoyi)

моїм соціотипом є:

10. Сенсорно-логічний екстраверт (СЛЕ, Генерал)

Вольова, цілеспрямована людина. Уміє зосередити свої сили в потрібний момент. Любить розмірковувати про дисципліну, необхідність виховувати вольовий, цілеспрямований характер. Йому властиві висока працездатність і велика наполегливість, котрі збільшуються пропорційно кількості перепон. У спокійних умовах стає ніби сам не свій, але з появою труднощів пожвавлюється, запалюється. Уміє ризикувати, йти «ва-банк». 

Ніколи не йде зразу напролом. Загалом його стратегію можна назвати «методом залізного кільця, що стискається». Силу застосовує лише в разі потреби. Йому властива гнучкість, сміливість, сприймання життя таким, яким воно є.

Не має сумнівів щодо свого права керувати людьми. Уміє і любить брати на себе відповідальність. Вважає, що до людей потрібно ставитись не поблажливо, а вимогливо. Добрий організатор. Підкреслено недемонстративний, враженням, яке справляє на інших, не переймається. Суворо дотримується принципу: «Добре роби свою справу, і гарне про тебе скажуть інші». 

Додатковий опис:

Б. Зазвичай, це люди діла. Безжалісні прагматики, чудові організатори, мають широке коло ділових знайомств. Вони легко дратуються, тому схильні уникати ситуацій з напруженими міжособистісними взаєминами. Активно йдуть назустріч життю, з величезним апетитом відкушуючи шматки від пирога задоволень, ризикованих розваг, бойових пригод і спортивних змагань.

В. Це підприємливий і досить відчайдушний тип з широким спектром інтересів. Вони надзвичайно діловиті і люблять тримати руки на кількох горщиках одночасно, заварюючи якомога більше каші, щоб найбільша кількість людей залежала від них і жити було цікавіше. Їхній життєвий стиль відрізняють гнучкість, непередбачуваність і швидкі реакції на вимоги ситуації. Їхні природні нахили мають характер об’єктивності й ухиляння від особистісного. Схильні до прямого, конкретного і безжалісного підходу до життєвих явищ. Чітко розділяють роботу і дім, суспільне й особисте, емоційне й об’єктивне. Особливо ефективно діють в екстремальних ситуаціях. Володіють гострим відчуттям моменту, довіряють тільки теперішньому дню. «Роби, що можеш, а за інше не тривожся. Не берись за справу, мета якої надто віддалена, – це марна трата часу». Їхня сильна сторона – винятковий практицизм у всьому, пов’язаному з трудовою діяльністю. Мають добре чуття на деталі і легко знаходять спільну мову з колегами у всьому, що стосується конкретних особливостей роботи.

***

Таким чином стартовими умовами мого розвитку були: народження під знаком Козерога і отримання при народженні соціотипа «10. Сенсорно-логічний екстраверт (СЛЕ, Генерал).Як же я розпорядився дарами від Творця?

Про це в наступній статті!


Наші інтереси: 

Знати про своє призначення в земному житті.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Цитата:
Ченці, святі, мовчальники, люди, які вміють жертвувати собою, Патріарх Московський і Всієї Русі Тихон, індійський гуру Ш. Махаріші, пророк Мармонів Джозеф Сміт, сам Ісус Христос народилися під сузір'ям Козерога!

Цікаво, чому тоді Церква заборонила займатися астрологією?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Може тому, що на загал, астрологія виродилася у псевдонауку?

Костянтин Струк каже:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Ченці, святі, мовчальники, люди, які вміють жертвувати собою, Патріарх Московський і Всієї Русі Тихон, індійський гуру Ш. Махаріші, пророк Мармонів Джозеф Сміт, сам Ісус Христос народилися під сузір'ям Козерога!</blockquote>

Цікаво, чому тоді Церква заборонила займатися астрологією?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Леонід Українець.

Зосталось спитати у що виродилась церква...

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Ти вже знаєш відповідь.

Українець каже:
Зосталось спитати у що виродилась церква...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Радіймо, друже Володимире!))
Хто з українців народжений під знаком Козерога?
Цікаво, чи відомі світовІ особистості з таким поєднанням як у Тебе, а саме Козерога і Генерала?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

Безумовно, що відомі :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

?Як гадаєш, яке твердження буде правильніше?

1) "людина є такою, бо була народжена під таким-то знаком Зодіку"
чи
2) "людина народжена під таким-то знаком Зодіаку, тому така".

Тобто, що більше визначає поведінку людини - свідоме сприйняття зовнішнього втручання через усвідомлення примусу, приреченості буття ...чи внутрішнє (підсвідоме) відчуття необхідності слідувати наперед розробленому кимось (Творцем чи богом для реалізації божественної природи конкретною людиною) плану?
Власне, де межа Добра і Зла, виходячи з визначення "Все, що робиться з власної волі - добро. Все, що робиться з чужої волі - зло. Треба знати це просте визначення Добра і Зла".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

Є ще один важливий параметр - ім'я, яким названо народжену людину!

Між долею і повним ім'ям є зв'язок! Характер, вибір життєвого шляху, поведінка в суспільстві і успіх - життя людини і всі названі фактори пов'язані також з ім'ям!

Існує дві версії походження імені Володимир.

  • Ім'я має стародавньонімецькі коріння і походить від імені Вальдемар, яке перекладається як «славний володар» або «знаменитий правитель».
  • Ім'я утворене від давньоруського імені Володимер.

***

Відносно ж твердження:

Цитата:
Все, що робиться з власної волі - добро. Все, що робиьься з чужої волі - зло.

то я не вважаю його істинним. Але це довга розмова. Я повернуся до цього в наступних статтях.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.

Володимир Федько каже:
Цитата: Все, що робиться з власної волі - добро. Все, що робиться з чужої волі - зло.
...я не вважаю його істинним. Але це довга розмова. Я повернуся до цього в наступних статтях.

Ого, назріває бунт на зірковому кораблі...

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Чи не здається Тобі, що це лише особливості стосунків між типами інформаційного метаболізму?

Українець каже:
Володимир Федько каже:<blockquote class="bb-quote-body">Цитата: Все, що робиться з власної волі - добро. Все, що робиться з чужої волі - зло.
...я не вважаю його істинним. Але це довга розмова. Я повернуся до цього в наступних статтях.</blockquote>

Ого, назріває бунт на зірковому кораблі...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Леонід Українець.

Можливо, так і є. Хай це буде робоча гіпотеза.

Зображення користувача Володимир Федько.

Леоніде, якщо ти уважно прочитаєш мої коментарі останніх двох місяців, то побачиш, що я з багатьма твердженнями не згідний :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Можливо, на це запитання відповідь також буде неконкретна:
"Чому пан Олег звернувся 21.04.2019 до пана Володимира Федька через пана Ігора Каганця"?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

А я звідки знаю :-)

Цитата:
Можливо, на це запитання відповідь також буде неконкретна:
"Чому пан Олег звернувся 21.04.2019 до пана Володимира Федька через пана Ігора Каганця"?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Двоє поважних гравців, Олена Каганець і Володимир Щербина, які знають мене з початку 2000-х, визначили мій соціотип, як "інтуїтивно-етичний екстраверт" (4. ІЕЕ "Психолог").

4. Інтуїтивно-етичний екстраверт (ІЕЕ, Психолог)

Любить розмірковувати про здібності й таланти людей. Вважає, що людині потрібно говорити про те, до чого в неї хист, що вона робить краще за інших. Якщо помічає у людини якісь здібності, може зробити їй не один комплімент, до того ж в емоційній формі. Здатний захоплюватися талантами співрозмовника, даючи йому цим справжнє задоволення. Приязність, емоційний контакт з усіма – це для нього нормальний стан.

Любить незвичайні події, нові ситуації і цікаві задуми. Його тягне в ті місця, де щось коїться чи затівається. Від нудьги просто хиріє. Любить перебувати в центрі уваги, усім подобатися. Дуже комунікабельний. Легко контактує з людьми і здобуває їхню прихильність.

Мрійливий, має багату уяву. Копітка щоденна праця йому швидко набридає. Часто покладається на свою здатність миттєво імпровізувати, замість того, щоб завчасно підготуватися.

Додатковий опис:

Б. Для них ніщо не відбувається просто так, вони володіють надзвичайним чуттям, яке дозволяє визначати мотиви чужих вчинків, надаючи особливого значення, здавалось би, випадковим словам і вчинкам. Уникають повторів у житті, справжню радість їм дає творчість, нові люди й нові ситуації. Часто володіють великим ентузіазмом, який передається іншим і викликає у них захоплення. З колегами завжди у добрих, дружніх стосунках, їхня присутність зазвичай приносить людям радість. У них багато особистих і телефонних знайомств.

У них є особлива здатність єднати людей, вони часто бувають ініціаторами різного роду зустрічей і конференцій, проте не бажають виступати в ролі відповідальних організаторів-розпорядників. Володіють багатою фантазією, їх більше цікавить, що МОЖЕ бути, ніж те, що вже Є.

Їм важко працювати в системі з жорсткими правилами і стандартними процедурами. Непередбачені зміни в режимі дня і у взаємовідносинах сприяють їхній працездатності, оскільки вони потребують хоч незначної широти вибору можливих альтернатив поведінки.

Вони поєднують у собі теплоту стосунків з людьми і гумор; взагалі, з людьми вони вміють налагоджувати відносини як ніхто інший.

В. Смак до життя у них поєднується з безмежними можливостями і варіантами, які розглядаються з погляду міжособистісної динаміки, а щоденна активність будується так, щоб забезпечити найширший вибір. Їм властиві значні перепади настрою. Вони вносять пожвавлення в будь-яку діяльність, і їхній приклад здатний захопити інших.

Їхня мета полягає в тому, щоб перекласти будь-яке завдання на мову гри, а потім зіграти його так, як це дозволяють їхні творчі здібності і вміння спонукати людей робити те, що треба. Завдяки здатності переконувати вони можуть чудово виконувати основне завдання керівника – робити роботу руками своїх підлеглих – і щоб при цьому підлеглі відчували себе на своєму місці і знали, що від їхніх зусиль залежить успіх. Вони вважають за краще підбадьорювати і надихати підлеглих, а не контролювати кожний їхній крок.

Іншою сильною стороною ІЕЕ є здатність генерувати різні варіанти, якими вони схильні захоплюватись більше, ніж завершенням початої справи.

Мистецтвом спілкування вони володіють повною мірою. Вони завжди намагаються прийти на допомогу і щедрі на похвалу, завжди знаходять час, щоб вислухати людину і сказати їй підбадьорливе слово.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!