Важливість: 
5

Категорія:

Радіймо! – магічне вітання Золотої ери

Так віталися Ісус Хрестос та його учні. В чому його сила? Заклик «Радіймо!» негайно налаштовує на добрий лад, розчиняє страхи і, підносячи на вищий енергетичний рівень, наближає до Простору волі.

150910radiymo.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Влада індустріальної мегамашини основана на страху. Залякування – головна зброя диявола, соціальних хижаків і паразитів. Якщо ж людина перебуває в бадьорому стані духу, то диявольський егрегор не має до неї доступу. «Радіймо!» є позитивною формою заклику «Не біймося!».

Страх перед життям оснований на деформованому світогляді, згідно з яким ми живемо у світі, вороже налаштованому до людини. Ця людина слабка,  вразлива і зіпсована. Якщо людей залишити без таблеток і вакцинацій, вони вимруть. Якщо людей звільнити від тиранії, вони повбивають одне одного. Проте це нахабна брехня і наклеп.

Вітання «Радіймо!» налаштовує на істинний світогляд – позитивний, оптимістичний, сміливий, відкритий до нових пригод. Згідно з ним, Всесвіт доброзичливий до людини, адже його сотворив святий і досконалий Бог-Творець. Понад те, кожна людина є втіленою божественною сутністю – частинкою соборної особистості Творця. Ми – божественні сотворці.

Більшість людських страхів є диявольськими ілюзіями, адже диявол – «брехун і батько брехні». У більшості випадків люди бояться того, чого нема. Вітання «Радіймо!» повертає в реальний світ і спонукає до раціонального мислення.

Слова «раціо» і «радість» мають спільний корінь *ра – «бог», «сонце». Людина радіє (ра-діє) тому, що в ній діє «ра» – божественне сонце. Тож вітання «Радіймо!» нагадує нам про настанови Ісуса Хреста: «Я сказав – ви боги!», «Майте віру бога!».

Вітання «Радіймо!» є питомо українським. У російському «давайте ликовать» або англійському «let's joy» вже нема дзвінкого «ра», яке наповнює сонячними вібраціями і підносить угору.  

Головний сенс постіндустріальної цивілізації – звільнення людини і суспільства. Аріянське вітання «Радіймо!» несе звільнення від збочень, страхів і примар темної доби.

Радіймо, арії!  

Ігор Каганець, Тетяна Кононенко - Ігор Каганець на Радіо Промінь 19.05.2015

Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка