Важливість: 
2
Програма «П’ять вигод» в площині практичного виконання під час відпочинку в Жукині

Продуктивність і активне довголіття досягаються постійною турботою про своє здоров’я!

У цій справі важливі систематичність і довготривалість. 


В ряді публікацій на «НО» ми з’ясували, що програма «П’ять вигод» складається з п’яти компонентів, важливість яких послідовно зростає:

  • Їжа і вода.
  • Сон і активність.
  • Інформаційна гігієна.
  • Здоров’я
  • Клуб друзів.

(Цією публікацією я не переслідую цілей когось повчати, чомусь навчати, виховувати, перевиховувати, нав’язувати свою думку… Я просто розповідаю, як я активно відпочивав з 1 по 9 вересня на дачі свого давнього приятеля в Жукині Київської області.

Всі фотографії спеціально зроблені смартфоном, що в даний час доступно всім бажаючим зберегти пам’ять про свої прогулянки та зробити фото- відеозвіт про виконання програми «П’ять вигод».)

***

Після напруженої роботи в серпні, одним з результатів якої стало створення НДІ Третього Райху, необхідно було активно відпочити перед новим етапом нашої роботи. І я поїхав на відпочинок на дачу свого давнього приятеля в Жукин.


Вид з супутника на Жукин і на дачу мого приятеля


Вранці 1 вересня, поснідавши, я о 9:00 вирушив у дорогу. Погода була чудова! Подорож до Жукина займає десь хвилин 50. А від зупинки автобуса до дачі ще хвилин 20 пішки. Незабаром я вже був на дачі.Привітання… і мій відпочинок розпочався з смакування (поїдання) винограду. Жодними словами неможливо передати насолоду від смакування винограду прямо з гілки!Наші дружини збиралися повертатися в Київ, залишаючи нас на самоті. І я, щоб не заважати їм, поїхав кататися на велосипеді…Приятель повіз наших дружин на зупинку автобуса, а я приготував салати з огірків, помідорів і зелені та гречану кашу на обід. На десерт у нас був кавун!Пообідавши, я розповів приятелю про нашу роботу в серпні (а також про попередні фільми), показав йому на смартфоні…Приятель паралельно зі мною передивлявся нашу роботу на планшеті. Таким чином я мав змогу практично оцінити як виглядають наші фільми і блоги при перегляді на смартфоні (екран 4”) та планшеті (екран 10”). 

Ознайомлення з нашими творчими здобутками затягнулося до 19-ї години дня…Ще вдень ми почали топити пічку в сауні… Сауна – це наша спільна робота з приятелем і предмет нашої гордості! Піч виклав з цегли професійний пічник. А сауну і кімнату відпочинку ми робили вдвох з приятелем минулого літа.


Сауна


Кімната відпочинку


Антураж у кімнаті відпочинку


Оскільки героїчні часи коли я та приятель були схожими на Геракла, братів Шварценеггера та Сталлоне, Аполлона Бельведерського разом з Таврічєскім давно минули, то робити селфі в сауні (як це зараз модно) ми не стали.  


На згадку про візит


Оскільки ми запланували вранці поїхати на рибалку, то о 22-й годині лягли спати!


Мій куточок відпочинку


Щоб мати гарантію щось спіймати, нам довелося прокинутися і встати о 5-й годині ранку! Після ранкової молитви і туалету я побіг на вулицю і нарвав здоровенну миску винограду! Швидко приготували канапки з сиром та чай, залили в термос і поїхали на берег Десни. Снідати вирішили вже на березі.


Десна, світає…


Десна, сходить сонце…


Ми закинули спінінги, спокійно поснідали.На 10-ту годину ранку наш улов був дуже скромним – аж 4 рибки, розміром в 10 см. Ми змотали вудочки і поїхали додому, оскільки перед нами стояло важливе завдання на тиждень – зробити літню веранду!

Приїхавши додому, ми поїли салати з огірків та помідорів, хліб, яблука, сливи, виноград і розпочали роботу.За п’ять днів напруженої праці веранда в основному була складена.
Нарешті ми завершили роботу над верандою!Також ми зробили із старих цеглин з клеймами декоративну підлогу при вході в будинок.


З нагоди закінчення роботи над верандою ми влаштували вечірку! Сиділи майже до ранку біля вогнища, пили німецьке пиво і вели розмови про історію Європи першої половини ХХ століття!

(Фотографії не викладаю, щоб мене не запідозрили / не звинуватили в пропаганді алкогольних напоїв… нездорового способу життя… та інших «тяжких гріхах». В той же час, як справжній арієць, не брешу, щоб виглядати краще…)

***

Було ще одне завдання переді мною – дещо записати на відео і сфотографувати по старій хаті для майбутнього фільму, який я планую зробити.Піч


Дерев’яний димохід печі


В кімнаті… (панорама, приблизно на 160 градусів)


В кімнаті… (панорама, приблизно на 160 градусів)


Підсумовуючи відзначу, що кожного дня ми вели розмови на історичні теми, щодня я катався на велосипеді, щодня я їв виноград, яблука, сливи…Були і порушення в режимі сну та харчування. Ідеального досягти нереально, але до ідеалу треба наближатися! Повинен бути розумний компроміс між бажаним і реальним в даних умовах.


Відпочинок закінчився 9 вересня і я знову повернувся до роботи! Вже третій день готуюся до запису чергового фільму про Еріха Коха!


P.S.

Оскільки мій приятель багато років працював у сфері національної безпеки, то у нього виробився стійкий синдром не фотографуватися.


Наші інтереси: 

Здоров’я і довголіття!

Гравець: 
Володимир Федько
76

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка