Важливість: 
3
Представник ЦСК Гартленд у Луцьку і Клуб "Звук Гартленду"

Клуб "Звук Гартленду" присвячений звуку - створенню, озвученню, обробці, публікації. Пропоную спільне опанування мистецтва озвучення з перспективою виконання реальних замовлень. Має бути не лише цікаво, а й вигідно - на ринку озвучення є великий попит. 

Я, Богдан Богдан Вікторович, готовий бути офіційним представником Центру стартап-культури Гартленд у місті Луцьку. Бажаю очолити клуб, що спеціалізуватиметься на звукові. До роботи клубу також запрошую людей з інших міст України. Тобто навчання буде не лише на місці, а й дистанційно. 

На першому етапі пропоную озвучувати статті НО. Для особистого задоволення і користі громади. В цьому процесі й навчатимемось.

Наразі, для НО уже озвучено такі матеріали:

На тему звуку написав ряд матеріалів (див. мій блог), які дають розуміння сили і важливості звуку. У блозі матеріали по звуку "розбавлені" статтями на різноманітні теми, потрібно гортати сторінки і вибирати статті про музику/звук/голос.

Пропоную одразу орієнтуватися на виконання реальних замовлень в ігровій формі навчання. Має бути цікаво і вигідно! )

Спілкуємось, працюємо, вчимось і розважаємось - дистанційно і локально!

Зацікавлений? Перший крок - проголосувати в опитуванні (так ми бачитимемо хто "Так", а хто "Успіхів вам!") і зателефонувати мені, 095-201-40-76, 068-635-70-21.

Хай буде!

Наші інтереси: 

Променистий звук - для Гартленду!

Опитування

Бажаю вступити в клуб "Звук Гартленду"

Гравець: 
Богдан ДуБ
85

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка