Важливість: 
3
Представник ЦСК Гартленд у Луцьку і Клуб "Звук Гартленду"

Клуб "Звук Гартленду" присвячений звуку - створенню, озвученню, обробці, публікації. Пропоную спільне опанування мистецтва озвучення з перспективою виконання реальних замовлень. Має бути не лише цікаво, а й вигідно - на ринку озвучення є великий попит. 

Аудіо-варіант цієї статті (гуглдрайв СЛУХАТИ В .WAV  або   слухати в .mp3)

Відео-варіант статті і змісту курсу:

 

 

 


Я, Богдан Богдан Вікторович, готовий бути офіційним представником Центру стартап-культури Гартленд у місті Луцьку. Бажаю очолити клуб, що спеціалізуватиметься на звукові. До роботи клубу також запрошую людей з інших міст України. Тобто навчання буде не лише на місці, а й дистанційно. 

На першому етапі пропоную озвучувати статті НО. Для особистого задоволення і користі громади. В цьому процесі й навчатимемось.

Наразі, для НО уже озвучено такі матеріали:

На тему звуку написав ряд матеріалів (див. мій блог), які дають розуміння сили і важливості звуку. У блозі матеріали по звуку "розбавлені" статтями на різноманітні теми, потрібно гортати сторінки і вибирати статті про музику/звук/голос.

Пропоную одразу орієнтуватися на виконання реальних замовлень в ігровій формі навчання. Має бути цікаво і вигідно! )

Спілкуємось, працюємо, вчимось і розважаємось - дистанційно і локально!

Зацікавлений? Перший крок - проголосувати в опитуванні (так ми бачитимемо хто "Так", а хто "Успіхів вам!") і зателефонувати мені, 095-201-40-76, 068-635-70-21.

Хай буде!


Оголошую набір на навчальний курс по озвучуванню текстів. Вартість участі - 300 галів. Коли буде 3-є бажаючих - стартуємо курс по начитці / дикторській справі. Щоб записатись на курс - проголосуй за статтю 300 галів з описом "за навчальний курс".. і в статті де опитування - вибери перший варіант. Бажано зателефонувати.

Зміст навчального курсу для бажаючих озвучувати статті НО: https://drive.google.com/open?id=1SWh0m6wvvqI6lPZ1yzlsoEEWuTuCk3rG

Наші інтереси: 

Променистий звук - для Гартленду!

Опитування

Бажаю вступити в клуб "Звук Гартленду"

Гравець: 
Богдан ДуБ
 
Форум Підтримати сайт Довідка