Спецтема:

Категорія:

Порошенко одягнув форму "цинічного бандери"

Президент Петро Порошенко одягнув українську військову форму з нашивкою: Цинічний бандера. Відповідне фото з'явилося 30 березня у Твіттері глави держави

15032901_cynichnyy_bandera.jpg

Цинічний бандера Петро Порошенко: чого тільки не зробиш заради піару.
Цинічний бандера Петро Порошенко: чого тільки не зробиш заради піару.

"Доки ми вміємо жартувати над собою - ми непереможні!", - написав Порошенко. 

Нагадаємо, що під час своєї промови з нагоди святкування Дня Служби безпеки України президент обмовився, назвавши вбивць офіцера СБУ "цинічними бандерами". Але швидко виправився, використавши слово "бандити".

Психологи таке називають "обмовкою за Фрейдом". Це коли людина проговорюється про те, про що думає, але приховує. 

Пікантність ситуації в тому, що бандерівська організація була проектом НКВД, створеним Москвою для знищення ОУН і знищення УПА.

Невже Порошенко проговорився, що він кремлівський агент? Якщо це так, то, на відміну від Степана Бандери, якого радянські спецслужби використали "втемну", президент діє свідомо. Принаймні, про це свідчить його президентська діяльність і бездіяльність. 


"Обмовка за Фрейдом" - повсякденна назва обмовки, окремий випадок явища, описаного З. Фрейдом в дослідженні «Психопатологія повсякденного життя» (1901). Разом з усякого роду незначними описками і машинальними діями охоплюється терміном "парапраксіс".
Фрейд припустив, що з вигляду незначні і безглузді помилкові дії служать для реалізації несвідомих бажань, будучи компромісними утвореннями, створюваними відповідним свідомим наміром і частковим одночасним здійсненням несвідомого бажання.


В тему:

Гравець: 
Миро Продум
607

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка