Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перша відеоконференція прихильників Народного Оглядача (відеозапис)

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Перша відеоконференція прихильників Народного Оглядача відбулася в неділю 29 вересня 2013 року!

Офіційний канал Народного Оглядача на YouTube

Анонс

groove_addicts_-_to_be_free.mp3 (clock tiking. more fine sounds)

Радіймо, друзі! Настав час нам познайомитися, адже незабаром на нашому сайті запрацює стартап Вишня Борія. Нам обіцяють якесь акціонерне товариство, самоорганізацію, обмін енергією та інші шалені перспективи... 

Про усе це варто поговорити, бо ж цікаво! Отже, завтра – тобто у неділю 29 вересня – з 10 до 12 ранку проведемо відеоконференцію. Для отримання запрошення на зустріч (долучення до бесіди в прямому ефірі) надсилайте мені у приват свою електронну пошту, або, вже під час трансляції - на скайп dub.bog або повідомленням в хенгаут-чат. Відкривайте пошту gmail.com, вона необхідна для конференцій! Працювати будемо за допомогою гуглівського сервісу Hangouts On Air. Читайте також: Блоги - аріянам! Революція.

Глядачі зможуть дивитись прямий ефір тут (буде запис на стіну, який можна відкрити для перегляду у прямому ефірі) або тут. На протязі тижня матеріал в обробленому вигляді з’явиться на оф.каналі Народного Оглядача на YouTube.

Підсумки

Це була ознайомча відеозустріч, розглянули багато різних питань: від стартапів до вирощування картоплі за допомогою Живого Слова. Поточні і майбутні проекти, очищення тіла і світогляду, аріянство як об’єднуюча історія і перспектива для України, класифікації націоналізму, новини практики Живого Слова, передача енергії дотиком і даром, проблематика метафізичного аналізу подій, ченнелінг, про внутрішній голос та багато іншого... Наступні конференції будемо робити більше спеціалізовані. Теми відеоконференції визначатимуть акціонери, тобто інвестори нашого стартапу.

Кількість бажаючих долучитись до бесіди - 18, але система обмежила коло до 10ти. Глядачів ефіру - 26. Працюємо над збільшенням можливих підключень.

Тематика зустрічі була на стільки благóю, прогресивною і інтригуючою, що під кінець 3-годинної зустрічі, в учасників почали з’являтись німби, шапки маг****ів і простір гармонізувався пейзажами природи! Одним словом – таке краще один раз побачити! Читачам дістається лише "очищена" версія подій.) Тому, записуйтесь на наступні зустрічі. Для цього необхідна ел.скринька @gmail.com. Реєструємо, у кого ще не має, і пишемо мені повідомлення. До речі, подібні зустрічі, технічно, може проводити будь-хто! Технологія ХенгаутсОнЕйр може використовуватись сотнями/ТОВами/клубами для зручного спілкування в будь-який момент!

Є події, подібні до сірників: ставитись до них серйозно - смішно, ставитись не серйозно - необачно. Ось десь такою була наша конференція.

Конференція пройшла досить успішно, що підтверджує коментар Миро "Я думав буде гірше" – це означає – захід вдався! Також, можемо спостерігати прогрес сюжетної лінії зустрічей, по відношенню до зустрічі прихильників у Луцьку – зараз карко-ломна родзинка тільки обговорювалась. Дивимось:

 
В тему:
 
Наші інтереси: 

мережа

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Приєднуюсь! Є про що поговорити.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Зареєструвалось вже 16 учасників.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Інші мабуть підключаться в 10.

Хай Буде!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Конференція пройшла досить успішно. Основною темою виявились технічні питання ХенгаутсОнЕйр))
Кількість бажаючих долучитись до бесіди - десь 20, але система обмежила коло до 10ти.
На днях, відео з конференції можна буде переглянути на нашому каналі на Ютуб.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Стаття суттєво доповнена! )

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Миро Продум.

Дякую, Богдане, за гарну роботу!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

З 37ї хвилини про націоналізм

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"