Важливість: 
1
Навчу Відео Електрика Двигун Васту

Зручне навчання: 1. відеозйомка, відеомонтаж, основи мультимедіа. 2. електрика, електромонтаж і ремонт електро-систем. 3. ремонт, підключення та обслуговування електродвигунів. 4. Васту - наука про простір.

Можу провести базові курси по:


1. Основа (DIY): відеозйомка, відеомонтаж, основи мультимедіа. Підстава: успішне застосування/практика, більше 15ти відповідних сертифікатів від Ютуб.

2. Основа (DIY): електрика, електромонтаж і ремонт електро-систем. Підстава: адекватне знання теорії, класичних і сучасних методів, знання правил і норм монтажу різних країн, успішне застосування/практика, підтверджене практикою і часом (тобто, надійне). Після проходження, учень зможе самостійно і якісніше за найманих працівників, виконати електромережу як для житлових об"єктів, так і технічних приміщень (з верстатами, додатковими засобами безпеки і т.д..) Виконані об"єкти будуть відповідати нормам монтажу, і будуть прийняті на обслуговування відповідними інстанціями.

3. Основа (DIY): ремонт, підключення та обслуговування електродвигунів. Підстава: та ж.

4. Основа (DIY): Васту - наука про простір. Підстава: тривале дослідження, спілкування з спеціалістами і успішне застосування. проходження безкоштовних і платних курсів світових майстрів у цій сфері, начитка по Васту і дотичних дисциплінах, допуск до дисципліни від спеціалістів у м.Луцьк.

Дистанційне навчання: вебінар, скайп, гугл-документи, ютуб онлайн і доступ до офлайн записів, "домашні завдання". Можливі спільні практичні заняття при виконанні реальних робіт (є можливість провести і за кордоном).

При зручних умовах, надам матеріал, розхідники і інструмент для практичних занять.

Оплата галами.

Якщо ви зацікавлені, прокоментуйте статтю номером потрібного курсу. на прикад, коментар "2". Це дасть мені можливість підготувати заздалегідь інформаційну і матеріальну частину курсу.

* DIY (ДіАйУай) - do it yourself - "зроби це сам" - зроби сам. Означає вміння якісно зробити річ / виконати роботи, а не купувати її / наймати працівників. Також, клас/лінійки техніки, для цього призначеної. На приклад, є лінійка Professional, а є DIY.

* оскільки учень козака (майбутній козак) - джура, а корінь слів школа-скул-скіл(навик) - кул, то логічно назвати навчальний заклад, що дає базовий рівень майстерності у чомусь - джура-кул (ДК, Dzhura-chool), що по суті є синонімом з санскриту гуру-кул; а з іншої сторони - має жартівливий переклад "джура-класний" :) (володіючий певним класом майстерності/якості)  До речі, наше "класний" - також синтаксично і лексично корінням з того ж кореню "кул". Якщо ж "пофутурувати" далі, DIY можна "прикласти" як "Dzhura Intermarium Youthly" - Молодша школа інституту Інтермаріум, (яка дає базові вміння - diy-рівень). Можна підібрати і іншу комбінацію, слова "випадково" дуже спів-абревіатурні.)

* курси відповідно можуть називатись DIY 1 ...2 ...3 ...4

Наші інтереси: 

Інститут Інтермаріум

Гравець: 
Богдан ДуБ

Теги:

 
Форум Підтримати сайт Довідка