Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Музика. Портативний звук І

Категорія:

Для прослуховування аудіо-книг єдина вимога до плеєра - перемотка і закладки. Для прослуховування поганенького .mp3 на навушниках за 30 грн. - важко висувати вимоги до плеєра. А от якщо ви вирішили відчувати звук, чути реальний тембр інструментів і чіткість музичних фраз - прийдеться задуматись над умовами, плеєром і навушниками.

Музика. Портативний звук

1 Місце-час-умови

2 Джерело музики. Плеєр
   3 Відтворювач музики. Навушники


Для початку, треба знати, де і що ми будемо слухати, і що нам потрібно.
Для прикладу, якщо нам не принципова абсолютно точна передача відтінків тембру і кришталева чіткість промінчиків мелодій, або ми взагалі в основному будетемо слухати аудіо-статті Народного Оглядача, то тема портативної музики закінчуєтсья на телефоні з нормлаьним плеєром (який може запам"ятовувати позицію прослуховування, робити закладки, має хоча-б 10ти дискретний еквалайзер...). Якщо такого плеєра в телефоні нема - при вашому бажанні і апаратній можливості телефону, можна перепрошити телефон - в нього за кілька хвилин інсталюють нормлаьний програвач. За наявності смартфона - ще простіше - просто встановіть зручний для вас плеєр, якщо не задовільняє наявний. Не потрібно буде "панькатись" з ще одним шматком пластику. Треба чітко вирішити, чи нам дійсно потрібен плеєр, і який саме.

Для прослуховування аудіо-книг єдина вимога до плеєра - перемотка і закладки. Для прослуховування поганенького .mp3 на навушниках за 30 грн. - важко висувати вимоги до плеєра. А от якщо ви вирішили відчувати звук, чути реальний тембр інструментів і чіткість музичних фраз - прийдеться задуматись над умовами, плеєром і навушниками.

Треба розуміти простий, як двері, факт: якщо навушники погані - самий золотий плеєр буде погано звучати. І самі вишукані, в прямому сенсі позолочені навушники, будуть ричати на вас (також в прямому сенсі), будучи ввімкнуті в дешевий нет/ноут чи якесь барахло по типу Ergo. Також, не треба "вестись" на навушники в комплекті - ще не зустрічав і навіть не чув, щоб десь вони були достатньо якісними, щоб показати можливості плеєра. Навіть Apple постачає в комплекті посередні/для багатьох поганенькі навушники, які "не дотягують" до можливостей плеєру. Чим краща апаратна частина, тим більшу здатність вона має якісно передавати інформацію з файлу, а це означає - поганий файл буде звучати ще гірше, ніж на дешевих пристроях. Так само, якщо файли якісні, але пристрій посередній, ви не відчуєте аніякісінької різниці з "пережатими" треками. 

І останнє - тренованість вуха. Тренованість зростає автоматично, в рівень тієї якості звуку, який в них попадає і засвоюється. Якщо ви придбали якісне обладнання і почали слухати якісні записи, ви відразу можливо і не відчуєте, за що заплатили, але якщо через пів року запропонувати вам послухати щось гірше - отут і проявиться еволюція.) Така от виходить всеохоплююча взаємозалежність.

Основним критерієм залишаєтсья "ціна питання". Тому, треба наперід розрахувати, якої якості і для чого ви будете купувати набір (плеєр + навушники). Відразу чи окремо - спочатку щось одне, а через якийсь час - інше. Ціна може коливатись від 250 до 4000 грн. Середній комплект, пристойні плеєр + навушники, буде коштувати до 1000 грн.

myroslavskoryk-melodiyazhfvysokyypereval2.mp3

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи