Зображення користувача Микола Стригунов.
Микола Стригунов

Люби бога всіма силами своїми – розвивайся якомога швидше до боголюдського стану

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

F = m * a. Що більше прискорення, то більша сила. Чим людина ближча до божественності, тим вона щасливіша і спроможніша бути щасливою. Тож будьмо якнайщасливішими щонайшвидше!

svitlosvitubrentborupssha-2.jpg

Світло світу (художник Брент Боруп, США)
Світло світу (художник Брент Боруп, США)

Втілювання у життя найперших заповідей є найголовнішим у житті хрестиянина. Власне, це є  метою хрестиянина. Втілення у життя можливе лише при розумінні того, що втілюєш. Як каже цифрона 4

Людина крокує
По Планеті
Тільки розуміння
Та прозріння
Творення Вищого
Здійснення
   Вітаємо!

Оця стаття і є намаганням додати розуміння задля творення та здійснення Вищого.

Я цілком згоден з розумінням вельмишановного добродія Ігора Каганця. Оце розуміння викладене ним у статтях «Що означає любити Бога твого всім серцем, всією душею, всією силою і всією думкою (+аудіо)»,  «Заповідь людині любити бога – це релігійна вимога ставати боголюдиною (+аудіо)»,  «Звідки походять дві найголовніші заповіді аріянства і що вони означають (+аудіо)», «Не «що?», а «як?»: істинне розуміння двох найбільших заповідей аріянства (+аудіо)», «Дві найбільші заповіді аріянства: ставай боголюдиною і організовуй ближніх – своїх однодумців».

Та хочу дещо додати. «Люби бога всіма своїми силами». Як думаєш, що це означає?  Я, ось, думаю, що це означає:  «Ставай богом якнайшвидше, якнайскоріше». То ставати богом потрібно якнайшвидше. Чому я думаю саме так?  Бо для мене є очевидним природне правило F = m * a. Тут F – це сила, а – це прискорення, тобто, швидкість збільшення швидкості, ну а  m -  це маса, тобто міра інерції. Так, при збільшенні сили, зростає прискорення. То я вже усвідомлюю, що треба любити бога, тобто, ставати богом. Якщо я збільшуватиму силу, докладену до цього, то ставатиму богом швидше. Якщо я докладу до цього всі свої сили, то становлення богом відбуватиметься якнайшвидше. Саме тому я думаю, що ставати богами треба якнайшвидше.

Ще  причина так думати. Поки Український етнос ще є на Землі. А його знищують! Та  його наявність є умовою створення нами нової Української нації! Отже, стаємо богами якнайшвидше!

І ще причина. Наші близькі помирають. Щоб вони жили якнайдовше, треба ставати якнайсильнішими щонайшвидше. Та допомагати їм ставати якнайсильнішими, аби вони жили якнайдовше. Збільшуємо життя!

Та ще є причина. Чим людина сильніша, тобто святіша, ближча до божественності, тим вона більш щаслива і спроможна бути щасливою. Тож будьмо якнайщасливішими щонайшвидше!

Друга частина. «Люби свого ближнього, як самого себе». Тож цілком логічно випливає з усього цього, що і своєму ближньому треба допомагати ставати богом якнайшвидше!

Наші інтереси: 

Ставання богом. Розуміння потреби в цьому. Розуміння  обмеження в часі.

Допомога в цьому своїм ближнім.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чудова стаття! Правильний підхід. Особливо сподобалась фізична формула. Справді, що швидший розвиток, то більша сила. Це аріянський підхід, адже аріянство - це релігія знань: Антиохійський аріянський центр, заснований святим апостолом Петром (+аудіо)

- В чому сила, брате?
- Сила в ньютонах, а робота в джоулях.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Леонід Українець.

Також можна зменшувати масу :)

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, можна зменшувати масу. Але ж йдеться про особистість. Як саме зменьшувати масу в цьому випадку? Як зменшується маса особистості? Хоча...Змемшууючи прив'язаність до матеріального...Так, це тема для окремої статті, також дуже важливої. Дуже дякую!.

Якщо прагнеш дива - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Леонід пожартував. Ісус заповідав не зменшувати масу, а збільшувати силу.

Що більша індивідуальна і колективна маса, то більша сила.

Масу треба збільшувати разом зі збільшенням прискорення.

Микола Стригунов каже:
Так, можна зменшувати масу. Але ж йдеться про особистість. Як саме зменьшувати масу в цьому випадку? Як зменшується маса особистості? Хоча...Змемшууючи прив'язаність до матеріального...Так, це тема для окремої статті, також дуже важливої. Дуже дякую!.

Все, що робиться з власної волі, - добро!