Важливість: 
5

Спецтема:

Корчинський: Я буду голосувати за Порошенка, а ви маєте голосувати за Зеленського

Сходити проголосувати за Порошенка - це все одно, що сходити в філармонію чи читати Хайдеггера, замість того, щоб приколотися з голіками в Ютубі. Ми дожилися до того, зважаючи на ваш ідіотізм, що за Порошенка - це ознака якогось аристократизму, витонченості, перебування в меншості, витонченості розуму… Я хочу перебувати у шляхетній меншості, у вигляді слонової кістки, а не у підлій більшості!


Я буду голосувати за Порошенка, а ви маєте голосувати за Зеленського!


Сходити проголосувати за Порошенка - це все одно, що сходити в філармонію чи читати Хайдеггера, замість того, щоб приколотися з голіками в Ютубі. Ми дожилися до того, зважаючи на ваш ідіотізм, що за Порошенка - це ознака якогось аристократизму, витонченості, перебування в меншості, витонченості розуму… Я хочу перебувати у шляхетній меншості, у вигляді слонової кістки, а не у підлій більшості. І тому, ви голосуйте за Зеленського. Дуже добре, що він грав у цих «капустніках», тому що, якби він грав Гамлєта, це була б зовсім інша історія. По-перше, ви б за нього не проголосували; а по-друге, Гамлет був в українській політиці тільки один – це Я.

Взагалі, для Порошенка було подвигом вийти в другий тур! Ви згадайте, як всі голосування були… Українці ж ненавидять будь-яку владу, яку обирають.

Кравчук. Він закінчив чотири роки… Нікому ж не заважала людина взагалі. Такий був душечка! Закінчив чотири роки - ніхто не хотів його бачити. Проголосували за першого-ліпшого. За Кучму.

Кучма обрався на другий термін виключно через фальсифікації і тільки тому, що створив собі альтернативу комуніста [Петра Симоненка – В.Ф.] . Починав з 5 відсотків рейтингу. Якимсь чудом виліз в другий тур. Так само ніхто не хотів бачити, і хотіли розтерзати… Ви пам’ятаєте… чим був для нього другий тур – Кучмо-гейт.

Ющенко… Ющенко! Ющенко! Я ще пам’ятаю, як ви це кричали на майдані. І потім що? 5 відсотків рейтингу в кінці правління!

Янукович. Все-таки 50 відсотків виборців за нього проголосувало. Для того, щоб через два роки знести його на Майдані.

Те, що вдалося Порошенко протягнути в другий тур, це подвиг, це означає, що людина вже увійшла в історію.  

Українець ненавидить будь-яку владу, яку обирає. Це не погана риса, між іншим. Погано те, що у нього жіноча психологія. Взагалі, психологія натовпу жіноча, як помітив колись Лебон. Насправді, коли ви всі збираєтеся в натовп, то ви одна велика дурна істерична жінка! Тому, що дурна істерична жінка коли вона уходить від чоловіка,  назло каже: я вийду за алкаша, от за клоуна, за кого завгодно, щоб ти тільки зрозумів… І ця от дурна істерична жінка, яку ви всі складаєте, як натовп, вона саме тому і пішла саме до Зеленського. От шоби така була помста цьому негідному Порошенко… щоб от він побачив, на кого ми його проміняли.   На виборах між собою конкурують п’ять олігархів, які тримають світові канали. І ви вибираєте серед тих, кого вони між собою розігрують. Конкуренція є, поза сумнівом, між цими п’ятьма олігархами. Ви в цій конкуренції так само берете якусь участь. Хтось із олігархів, який вам програє, а хтось із олігархів виграє. Зараз ви віддаєте Коломойському. В принципі, чому ні? Йому там скучно в Ізраїлі… Хай приїде сюди. І з рештою, коли ви голосуєте за Зеленського, ви відповідаєте національній традиції. Коли в українців є вибір: підтримати українця або не українця, - він завжди підтримає не українця! Так завжди було в історії, так є на цих виборах, і так буде завжди.

В мене є багато друзів-християн. Коли у них стоїть питання підтримати християнина або не християнина, вони завжди підтримують не християнина!

Я не знаю, Зеленський – хто він? Але він – не християнин!

А Порошенко своїми помислами, зі своїми смішними поїздками по церквах, яким би він не був, він все-таки християнин! Саме тому жоден український християнин його не підтримує.

І коли у вас є вибір презентації… Все-таки, одна з основних функцій президента є національна презентація, це фігура для презентації… Має бути чоловік статний! І от коли ви хочете презентувати себе між високим ставним чоловіком і людиною, подібною на офіціанта, ви завжди виберете людину, подібну на офіціанта. Тому що в цьому полягає національна традиція.

Холопи мають обирати людину, яка подібна на холопа!І, нарешті, найголовніше! Вибір Коломойського і Зеленського це певною мірою вибачення українців за хмельниччину, за коліїївщину, за єврейські погроми, за участь у холокості … За все те, що братній єврейський народ нам пред’являє. Оцим вибором я думаю, що українці з ними повністю розрахуються.

АМІНЬ!P.S.

Як і Лебон, Адольф Гітлер також відзначав «жіночість» народних мас:

«Душа народу відрізняється у багатьох відношеннях жіночними рисами. Доводи тверезого розуму на неї діють менше, ніж доводи почуття».

(«Моя боротьба», кн. 1. гл. 6)

«Люди в переважній більшості так по-жіночому налаштовані, що їх думками і діями набагато частіше керують чуттєві сприйняття, ніж чисте міркування. Ці сприйняття зовсім не витончені, вони простуваті і обмежені. У них зовсім немає нюансів, тільки позитивні або негативні поняття любові і ненависті, справедливості і несправедливості, правди і брехні: напівпочуттів не існує».

(Adolf Hitler. Ma doctrine. Paris, Fayard, 1938, p. 61, 62).


Дмитро Корчинський: Я буду голосувати за Петра Порошенка !


Пряме посилання на відео Корчинського:

https://www.youtube.com/watch?v=ByYpOc1N5dk


 

 

 


Наші інтереси: 

Обрати президентом України достойного кандидата!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка