Важливість: 
5

Спецтема:

Два погляди на коміка (кандидата) Зеленського і його електорат

Тверезі погляди інтелектуала-журналіста і простого бійця ЗСУ на маріонетку Коломойського і Путіна.

Погляд перший:

Дмитро Крапивенко, журналіст, головний редактор видання «Український тиждень»

 Феномен Зеленського — це помста обивательської посередності!

Тієї, що не йшла на Майдан і на фронт, а тихо відсиджувалася біля телевізора, розметала харчі в супермаркетах і бензин на АЗС, скуповувала бакси в обмінках.

Та, для якої цінності — це те, що у шлунку і в коморі, а духовні потреби обмежуються переглядом “95-го кварталу” і освяченням шинки на Великдень. Це їхня помста усім “сильно вумним”.

Це помста тупої молоді, що вчиться в третьосортних універах, куди беруть з мізерним рівнем ЗНО або взагалі без нього.

Це помста сірості, бидляцтва і малоросійства. Помста сцикунів, які думають, що війну зупинить випадкове диво, а не кров, піт, жертви й відвага.За тріумфом посередності завжди йдуть страшні речі: поразки, тоталітаризм, зневіра, поневолення.

Будьмо пильні і опираймося реваншу!Погляд другий:

Боєць ЗСУ з передової…

«Хто може голосувати за чувака, який називає нашу країну «шлюхою»?

Хто може голосувати за чувака, який називає нашу країну «німецькою порно актрисою»?

Хто може голосувати за чувака і чи варто йому бути кандидатом в президенти, якщо він ще донедавна підтримував зв’язки з Росією, має бізнес в Росії, має офшори, як і всі олігархи за кордоном… Український народ він називає «бидлом» і «хохлами», вибачається… перед кадилом стає на коліна… знімає штани… каже, що ми не нація… називає нас з росіянами браттями… І саме головне – вибачається перед Путіним за те, що ось… декілька таких поганих людей вийшли на майдан і повстали проти Росії!

Чи варто, щоб така людина була Президентом!?

Я вже не кажу, про те, що коли сотні людей гинули на Майдані, це ЧМО, зараз мова йде про Зеленського, там зі своїм дебільним «95-м кварталом», висміював хлопців, дівчат, які там гинули на Майдані і підтримував «беркутню».

Я вже не кажу про те, що він тупо розмовляє російською мовою, що для нього Сталін – «Йосіф Віссаріонович» – а не кат народів; що для нього Кобзон і ті всі були його друзі, і це зараз ЧМО іде в президенти.

Ви за це голосуєте!?

Скажіть, ви бачили його останнє інтерв’ю? Де це безграмотне бидло сиділо і через суфлера говорило… бекало-мекало і слова не могло зв’язати до купи. Ви собі представляєте на переговорах з Меркель чи з польським президентом? Він взагалі нічого не знає про економіку, ні про нашу культуру, нічого абсолютно, не знає ніяких азів управління і хоче бути президентом.

ХТО за такого може голосувати!?

ЗА БИДЛО МОЖЕ ГОЛОСУВАТИ ТІЛЬКИ БИДЛО!

Хто б і це не був. Молоді люди, старші люди, дорослі люди… Де би не були… В Тернополі, у Львові, в Харкові, в Луцьку… ви є бидло!... тому шо за бидло тіко може голосувати бидло!

І мені дуже боляче і соромно, коли військові, деякі військові, переходять не розуміючи, проливаючи тут кров, і волонтери, захищаючи нашу країну, голосують за бидло, за Зеленського, свідомо знаючи, що він є просто технічним кандидатом від Коломийського, щоби потім забрати голоси від всіх інших патріотів і віддати ці голоси БАбулі, тобто Юлії Тимошенко!

Включіть логіку! Не продавайтесь за гроші! Ніякий Зеленський не менеджер! Він близько не стоїть поряд з американським президентом. Він тупий клоун! Бидло малограмотне, яке абсолютно не знає нічого про Україну, нічого вам не допоможе! І ви будете потім каятись!


Слово воїна з передової:


Джерела:

  • Популярність Зеленського — це помста сірості, бидляцтва і малоросійства, — Дмитро Крапивенко // https://www.ar25.org/node/41531
  • Боєць ЗСУ за 3 хвилини "знищив" рейтинг Зеленського і Тимошенко! // https://www.youtube.com/watch?v=z_MBFFwRFaQ


Наші інтереси: 

Захист України від продажних політиків і російського впливу на президентські вибори!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка