Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ
170

Аудіотекст - музика думки

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Зараз у світі ведеться інформаційна змагальність - чий ресурс буде зручніший і функціональніший, той і отримає інформаційну перемогу. Правило вірне і для окремої статті. Переливання будь-якої логічної дискретної інформації в звук - світовий тренд, який набирає все більше обертів в нашій країні. Мудра людина бере до уваги тенденції і використовує їх.

"Маємо те, що маємо" 

Вітаю! Маємо можливість зробити важливу інформацію більш привабливою і легкою на слух, зручною для засвоєння.

Аудіоваріант статті чи книги в авторському виконанні - це значно цінніший матеріал, ніж друкований текст чи стороння "начитка". Слухач може оцінити не тільки нашу інформацію і погляди, вилиті в речення, а й нашу особистість, проявлену через голос; авторські наголоси в статті, тонкі етичні переливання думки, інформацію "між рядками"... Таку статтю людина може послухати, будучи в дорозі або під час домашніх справ. Зручність і вигідність очевидна. Для багатьох - краще почути, ніж прочитати; краще запам’ятовуєтья живий голос. Є ще багато причин, чому все більше людей переходить на аудіоматеріали, а-книги, а-лекції тощо. Це просто зручно, легко, приємно і часом дуже ефективно...

Зараз в світі ведеться інформаційна змагальність - чий ресурс буде зручнішим і функціональнішим, той отримає і інформаційну перемогу. Правило вірне і для окремої статті. Переливання будь-якої логічної дискретної інформації в звук - світовий тренд, який набирає все більше обертів в нашій країні. Мудра людина бере до уваги тенденції і використовує їх.  Спробуймо і ми. Що нам для цього треба, читаємо тут. Як бачимо - у нас є все необхідне, щоб стати сучаснішими, кращими, сильнішими. Отже,

  • Маємо унікальне інформаційне наповнення.
  • Маємо змогу озвучити його і сформувати всеохоплюючу аудіобазу. Розробляємо для цих цілей музичний майданчик.
  • Маємо колег блогерів, які радо допоможуть в разі виникнення питань.
  • Маємо голову на плечах, щоб скористатись тим, що ми маємо.

 

Пазл до пазла. Аудіо до статті - урок, Стаття до статті - галузь, галузь до галузі - мистецтво, мистецтво до мистецтва - наша мережа.

Поки що кожен з нас може зробити аудіоваріанти своїх статей. Справа цікава, можна сприймати її як розвагу-відпочинок. Пізніше, при введенні енергії на сайті, зможемо замовляти за енергію озвучення статтей у хороших дикторів або станемо ними самі. Також у будь-якого читача буде можливість зручно, кількома кліками, віддячити автору хорошої і зручної (аудіо-) статті грошима/енергією. Створення аудіоверсій статей (своїх чи інших) буде впливати на рейтинг/силу/енергію гравця, і ті, що взялись за нову цікаву справу, будуть мати більше можливостей. Та навіть сам факт передового і серйозного підходу до опублікованої інформації - вже вартий поваги.

Озвучення вартісних статей - це хороша можливість гравцю, який не публікує власні статті, зробити свій внесок в розвиток мережі. Озвуч вподобану статтю - зроби собі й автору комплімент.  Озвучення статті сторонніми гравцями є також показником ваги інформації, що в ній міститься.

Тільки від нас залежить, як повернеться ситуація і яке місце посяде наш ресурс серед соціальних мереж і порталів.

Наші інтереси: 

музика