Важливість: 
4
Анонімні подорожі в Інтернеті: Browser in the Box, v. 4.4.0 (Ч.III)

«Браузер у коробці» - корисний браузер, що не залишає слідів в Інтернеті.


 


Browser in the Box («Браузер у коробці»), скорочено BitBox, складається з віртуального механізму з системою Linux і браузером Firefox (Також є версія з системою Linux і браузером Chrome). Програма працює починаючи з Windows 7… Встановлюється програма дуже просто. Спочатку інсталятор запитує про вашу згоду встановити віртуальний бокс «Oracle VirtualBox 5.1.0_Sirrix», підтверджуєте «Yes» («Так»); далі вибирайте «Expert Mode» («Експертний режим»), а при запиті «Which data shall be stored persistenty» («Які дані треба зберегти?») – опцію «None» («Ніякі»).

У BitBox використовується Linux-Firefox, який на перший погляд не відрізняється від версії для Windows… АЛЕ… Інтерфейс браузера тільки двомовний: англійською і німецькою (мови переключаються кнопкою). Прошита в програмі версія Firefox не оновлюється (у програмі 4.4.0 Firefox 45.4.0).

З обраними настройками після закриття програми на вашому комп’ютері не залишається даних, cookies, кеша браузера та інших слідів вашого перебування в Інтернеті.

Правда, програма працює без приховання вашої ІР-адреси.

Файли можна скачувати… Вони записуються на жорсткий диск за адресою: С:\Users\[Ім’я користувача]\Downloades. Також можна робити скріншоти через Print Screen.


Сторінка "Народного оглядача" в браузері BitBox ...

Офіційна сторінка розробника програми, з якої можна скачати дистрибутив...

 


P.S.
З цим браузером починав працювати також у 2014 році (версія 3.3.1).


Наші інтереси: 

В умовах глобальної гібридної і інформаційної війни, яку веде Росія, захист приватності виходить на перше місце. МИ маємо повне право визначати, кому дозволено фіксувати наші сліди, а кому ні.

Гравець: 
Володимир Федько
62

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка