Важливість: 
2
В Україні можуть запровадити перехідний термін для закриття ФОПів

Депутати пропонують дати людям 3 місяці на закриття фізичної особи-підприємця (ФОП), упродовж яких вони зможуть не платити єдиний соціальний внесок (704 грн. в місяц, не маючи доходів). 

Уряд розглядає законопроект № 5633, за яким хочуть дати ФОПам перехідний період на здійснення усіх реєстраційних дій по припиненню підприємницької діяльності, на який їх звільнятимуть від сплати 704 гривень, передає Твоє місто.

«Якщо така особа за цей час не отримувала доходи, вона звільняється від сплати єдиного соціального внеску в розмірі 704 грн, як це було передбачено законодавством до 1 січня 2017 року», - зауважують в пояснювальній записці.

Необхідність такого рішення обґрунтовують тим, що фізичні особи-підприємці мали лише 4 дні на припинення держреєстрації, це спровокувало масові черги, через які значна частка людей таки не встигла завершити реєстраційні дії й змушена була сплатити єдиний соціальний внесок в 2017.

Нагадаємо, 6-го грудня парламент ухвалив, а 27-го грудня Президент підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до нових норм, з 1-го січня окремі категорії ФОП, зокрема, другої та третьої груп, змушені платити єдиний соціальний внесок 704 гривні на місяць, навіть якщо тимчасово не мають жодного прибутку. При цьому перша група  має можливість сплачувати половину мінімального страхового внеску у розмірі 352 гривні на місяць.

 

 

Наші інтереси: 

Логічно. 

Гравець: 
Олена Каганець

Теги:

122

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка